Rudens ražu 10. oktobrī "Hercogā" vāks Lauku Pele un Pilsētas Pele

 04. oktobris 2010 9:00 Ziņa

Šā gada 10. oktobrī no plkst. 11.00 - 14.00 Jelgavas ēdnīcā un ģimenes kafejnīcā Hercogs norisināsies Bērnu rīts ar Lauku Peli un Pilsētas Peli. Tiek gaidīti bērni vecumā no 1-10 gadiem kopā ar vecākiem, vecvecākiem, krustvecākiem vai auklītēm, lai kopā jautri pavadītu svētdienu un ieturētu gardu maltīti. Dalības maksa 0.50 Ls.
Programmā dažādas spēles, rotaļas un aktivitātes, zīmēšana un krāsošana, kā arī veidosim kādu darbiņu, kuru varēs paņemt līdzi uz mājām, un našķēsimies ar garšīgām un veselīgām uzkodām.

Šis būs jau astotais pasākums bērniem, kas tiek rīkots ēdnīcas un ģimenes kafejnīcas Hercogs telpās. Pirmais Bērnu rīts norisinājās 14. martā, kad ar bērniem tikās Tīģerēns un Pepija. Ar bērniem jau ir tikušies Pirāti, Sprīdītis un Lienīte, Fejas, Lācēns Pūks un Sivēntiņš, Zaķēni, kā arī Buratīno un Malvīne.

Arī turpmāk reizi mēnesī ģimenēm ar bērniem tiks piedāvāta izklaide kopā ar dažādiem interesantiem tēliem. Sekojiet līdzi informācijai! Piedāvājam sarīkot bērna dzimšanas dienas, vārda dienas vai citas svētku dienas svinības kafejnīcas telpās kopā ar kādu interesantu tēlu vai arī jautrais un nebēdnīgais ciemiņš var ierasties pie jums mājās, lai apsveiktu gaviļnieku un priecīgi pavadītu laiku kopā ar jūsu viesiem.

Informācijai:
2009. gada 1.decembrī Jelgavā līdzās Hercoga Jēkaba laukumam durvis vēra ēdnīca un ģimenes kafejnīca Hercogs. Ēdnīca no citām sabiedriskās ēdināšanas iestādēm visvairāk atšķiras ar pievilcīgajām cenām un interesanto interjeru. Hercoga īpašnieki ir Andris Rūmītis un Māris Neimanis. Produkti ēdienu pagatavošanai tiek iepirkti pa tiešo no zemniekiem.
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas