Zīdaiņa attīstības kalendārs: Divpadsmitais mēnesis

Dzēsts lietotājs

mana mazaa jau non 11 menesiem stabili staigaa, bet burkaam vaakus neskruuvee un kur nu veel trepes... trepeem pat tuvuma nelaizu... vai vajadzetu?

Dzēsts lietotājs

Man meitiņa nedēļu pirms 10 mēnešiem spēra pirmos soļus pati, bez turēšanās pie kaut kā. Neapstājās pie pirmajie soļiem un katru dienu mēģina daudz pārvietoties stāigājot, gan pati neturoties, gan atbalstoties kur jūt vajadzību, bet tādā īsti stabila staigāšana, ka varētu iet arī laukā pastaigāties nedaudz - nav vēl gan. Līdz tam vēl jāpagaida.

Dzēsts lietotājs

Mani meitiņi nesen ka saka pamazam staigad,viņai ir 1 gads un 2 meņeši!
es ieveroju viņa staiga pati bez pieturešanas tikai tad kad neviens uz viņu neskatas

Dzēsts lietotājs

 cik interesanti ,katris bèrns ir unikàls, mana meitina 10 mèneshos stabili sàka staigàt,jo celties kàjàs sàka 7,un staigàja turoties pie mèbelèm no 7-10.

Dzēsts lietotājs

Man dēliņš arī ātra sāka celties kājās un jau 10 mēnesīti bija pirmie solīši. Tagad, 11 mēnesī, jau gandrīz vai pats skrien pa istabu. :)

Dzēsts lietotājs

Kādēļ nelaist pa trepēm? Ne jau vienu pašu. Manuprāt, rāpšanās augšā pa treoēm ļoti nostiprina muskuļus un arī koordināciju. Turklāt, ja mazulis vēl nestaigā, tad fakts, ka VIŅŠ PATS VAR kaut kur uzrāpties, sniedz milzīgu gandarījumu mazajam cilvēciņam! :)

Kategorijas