Jautrs tests: vai esat gatavi bērnam?

Dzēsts lietotājs

liek jau pasmaidīt, jo gadījumi visādi..

1. ja bērnam neļauj zīmēt uz sienām, tad viņš to nedara. un ja viņam pagādā vietu kur zīmēt, tad nav problēmu.
kas attiecas uz pārējo netīrību - ja mazgā bērnu un drēbes, tad neredzu problēmu.

2. rotaļlietas protams dienas laikā "izklīst". BET, ja vakarā viņas kopā ar bērnu salasa, tad arī nav ejot uz tualeti jākrīt.

3. pat nezinu, kas jādara, lai bērns veikalā kristu gar zemi un visu rautu sev līdzi. ir taču arī vajadzīgas lietas, kuras var dot, lai viņš krāmē grozā un "nopērk".

4. ja ēdiens ir garšīgs, tad neesmu redzējusi bērnu, kurš cūkotos un neēstu.

5ais un 6ais punkts - ir ļoti individuāls. ne visi bērni raud un neguļ, ne visām sievietēm ir nelabumi un liekais svars pēc grūtniecības.
bet tas tā - piesienoties "testam" :)

Dzēsts lietotājs

Diezgan pārspīlēti! Man ir divi bērni, bet tādus trakumus gan neesmu piedzīvojusi. Ēdienu man neviens nav spļāvis ārā vai metis sejā. Protams, kaut kas jau arī negaršoja, bet kaut kā bez lielām šausmām tikām galā. Ar to ucināšanu arī nav tik traki, vismaz man nebija pusnakti jāstaigā apkārt pa istabu. Gadījās jēriņu naktis, bet tikai gadījās. Veikalā gar zemi nekrita neviens, bija niķi jā, bet ne tik traki. Ja gāju uz veikalu kopā ar bērnu, tad zināju, ka viņam arī kaut kas būs jānopērk un ar to arī rēķinājos. Manējiem liekāku prieku sagādāja ratiņu stumšana. Protams, ir bijuši arī niķi, kur nu bez tiem. Mantas gan pa māju mētājas vēl joprojām, bet bērnu istabā.... tur reizēm jāšķūrē taciņa, lai ieietu, bet cilvēks pēc dabas ir slinks un nekārtīgs.
Bet ar zināmu humora devu jau var to visu uztvert un labāk pārspīlēt nekā dzīvot ilūzijās.

Dzēsts lietotājs

piekrītu Ievai.man ir četri bērni vecākajam 12.g.jaunākajam 6.mēneši.un esu bijusi veikalos ar visiem.un nau nācies vēl maksāt ne par vienu saplēstu lietu.un gar zemi arī neviens nav kritis.ar bērniem visu var sarunāt.un lidmašīniņās arī neesmu spēlējusi.ar varu ēdienu nespiežu ēst .ja gribēs ēst tad paēdīs bez iemānīšanas.

Dzēsts lietotājs

Mana pieredze savukārt liecina, ka daļa taisnības tajā tiešām ir. Esmu sākusi piebarot savu 7 mēn. veco meitiņu, un pēc tam virtuve ir kā karalauks:) protams, ja es vnk dotu ar karotīti, tad viss būtu tīrs, taču es mazajai ēdienu dodu rociņās - vārītu kartupeļa daiviņu, burkānu, kabaci.. skaidrs, ka daļa tiek saspiesta un izmētāta pa gaisu:):):) Un trakākais tikai sekos - kad ap gadiņu sāksies eksperimenti ar dzēriena pārliešanu citā traukā utml. Mūsu ģimenē šie eksperimenti tiek atbalstīti, nevis aizliegti.

Dzēsts lietotājs

 protams, ka tas viss ir pārspīlēts. bet tāpec jau tas ir joks!
anekdotēm tak jūs, meitenes, nepiesienaties???? ta to arī vajag
uztvert!


Dzēsts lietotājs

Tests sastādītājs, laikam nekad nav bijis stāvoklī, jo "lielais pupu maiss" uz vēdera parādās tik ap 5-6 mēnesi... tā kā nu nekādi nesanāk ar viņu staigāt deviņus mēnešu :P :)

Un patiesībā, tiem kuriem nav bērnu - tieši tā stādās priekšā visu par bērniem mājās. Īstenībā skumji :( 

Dzēsts lietotājs

kaut kāds sviests....man ir divi bērni un nekad neesmu piedzivojusi ko tamlīdzīgu....tas tests ir pārspīlēts!!!

Dzēsts lietotājs

Man ir dvīņi, par naktīm pilnībā piekrītu testam, bija pat vēl trakāk pirmos 6 mēnešus, par pārtiku nepiekrītu, par skriešanu pa veikalu un niķošanos piekrītu, bet tas arī nav vienmēr, tikai tad, kad bērns ir pārguris un nāk miedziņš. Kopumā diez gan smieklīgs tests:)
1 2 3

Saistītie raksti

Kategorijas