Jauno Jāņu orķestris, Ufo, Oranžās brīvdienas – “Laba Daba” izziņo nākamos festivāla māksliniekus

No 12. līdz 14. jūlijam notiekošais mūzikas un mākslas festivāls “Laba Daba” turpina kuplināt muzikālo programmu - tā pilnveidojas ar kora, postfoka, folka, roka, perkusiju, joku, dzejas un mūzikas saspēles noskaņām.
No 12. līdz 14. jūlijam norisināsies mūzikas un mākslas festivāls “Laba Daba”.

FOTO: Publicitātes foto

No 12. līdz 14. jūlijam norisināsies mūzikas un mākslas festivāls “Laba Daba”.

Uz festivāla mūzikas skatuvēm papildus jau izziņotajiem māksliniekiem kāps arī postfolka apvienības “Jauno Jāņu orķestris” un “Zāle”,  turbofolka vienība “Oranžās brīvdienas”, perkusionisti “Zemedunn”, folkloras apvienība “Ogas”, rokgrupas “Krāsa”, “Lapsene” un “Vecās mājas”, Latvijas Universitātes koris “Dziedonis”, dzejas un mūzikas saspēles duets Marija Luīze Meļķe un Edgars Rubenis, kā arī  Ufo ar muzikālu stāvizrādi.

 

Jau ziņots, ka 2024.gada galvenie festivāla viesi būs “GusGus” no Islandes. Festivālā uzstāsies arī “Dzeltenie pastnieki”, “Laika suns”, “Jakob Noiman Band”, “Inokentijs Mārpls”, “Baložu pilni pagalmi”, Elizabete Balčus, “Voiceks Voiska”, “All Day Long”, “Nostra”, “Depustūtes”, “Mungo’s Hi Fi” no Lielbritānijas, “Abeneko & The Positive Mind” no Tanzānijas, pakistāņu duets “Ashraf Sharif Khan & Viktor Marek” un “BaWN” no Ukrainas.

 

Reklāma
Reklāma

Programma tiks papildināta, gan ar skatuves mākslas, kino, amatniecības un plašu aktivitāšu programmu dažāda vecuma grupām. 

Mūzikas un mākslas festivāls “Laba Daba” jau trīspadsmito reizi norisināsies LU atpūtas kompleksā “Ratnieki” Līgatnes pagastā, šoreiz – no 12. līdz 14. jūlijam. Biļetes uz festivālu pieejamas labadaba.lv un ticketshop.lv