Meteņu svinības Kalnciema kvartālā

Sestdien, 4. februārī, plkst. 10.00–16.00 Kalnciema kvartāla tirgū notiks Meteņu svinības! Latvijas mājražotāji un zemnieki sagatavos svētku gardumus – tiks vārīta pupiņu zupa un uz dzīvās uguns gatavoti tradicionāli ēdieni, bet Kalnciema kvartālu pieskandinās tautas mūzikas grupa "Teikas Muzikanti".
Svētkos īpašs atradums būs mākslinieces Jevgeņijas Kiļupes krāšņās Latvijas mežos un mājās mītošo dzīvnieku maskas, kas darinātas senajā papjē mašē tehnikā.

FOTO: Publicitātes foto

Svētkos īpašs atradums būs mākslinieces Jevgeņijas Kiļupes krāšņās Latvijas mežos un mājās mītošo dzīvnieku maskas, kas darinātas senajā papjē mašē tehnikā.

Galerijā varēs atrast un piemērīt vilka, kazas, lapsas un citu dzīvnieku košās maskas, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās.

Kalnciema kvartāla tirgotāji sarūpēs svētku ēdienkarti – apmeklētāji tiks cienāti ar karstu pupiņu zupu, pīrāgiem, sklandraušiem un citiem gardiem ēdieniem. Tāpat varēs sasildīties ar karstiem dzērieniem un zāļu tēju. 

 

Tradicionāli šie svētki tiek gaidīti ar prieku, tāpēc bērni un pieaugušie aicināti vizināties Kalnciema kvartāla karuselī. 

 

Reklāma
Reklāma

Svētkos īpašs atradums būs mākslinieces Jevgeņijas Kiļupes krāšņās Latvijas mežos un mājās mītošo dzīvnieku maskas, kas darinātas senajā papjē mašē tehnikā. Tās varēs piemērīt un iegādāties galerijā.

Plkst. 10.30 Meteņus Kalnciema kvartāla pagalmā ieskandinās tautas mūzikas grupa “Teikas Muzikanti”, kas iesaistīs apmeklētājus jautrās rotaļās, dziesmās un dejās. 

 

Savukārt no plkst. 11.00 galerijā ikviens aicināts izgatavot savu atstarotāju vai nozīmīti radošajā darbnīcā, lai gada tumšajā laikā uz ielas justos drošāk. 
 

Saistītie raksti