Pēc gada festivāls Summer Sound 2023; no šodienas biļetes par īpaši izdevīgu cenu!

Tieši pēc gada, 2023. gada 4. un 5. augustā, kā ierasts, Liepājas skaistajā pludmalē norisināsies festivāls "Summer Sound 2023", uz kuru jau no šodienas iespējams iegādāties biļetes par īpaši zemu "Blind sales" cenu.
Šī gada Summer Sound festivāls pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu.
(Foto: Lauris Vīksne un OHM)

FOTO: Publicitātes foto

Šī gada Summer Sound festivāls pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu. (Foto: Lauris Vīksne un OHM)

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā norisinājās desmitais Summer Sound festivāls, pulcējot rekordlielu apmeklētāju skaitu – vairāk nekā 40 000 cilvēku 2 dienu garumā. 

 

Jau no šodienas, 4. augusta, iespējams iegādāties īpašās festivāla fanu “Blind sales” biļetes uz 2023. gada pasākumu par draudzīgu cenu – 45 eiro divu dienu ieejas biļetes un 145 eiro divu dienu VIP biļetes. 

 

Biļetes pieejamas www.summersound.lv.

 

Reklāma
Reklāma

“Šis, iespējams, bija labākais šovs, kādu man nācies piedzīvot – milzīgs pūlis dziedāja “Friday” pirms es vispār biju uzkāpis uz skatuves. Šī laikam bija mana labākā diena šogad,” sacīja piektdienas himnas “Friday” autors, DJ no Lielbritānijas Riton, paužot paldies vārdus festivāla organizatoriem.

 

Lielākais pludmales festivāls Baltijā Summer Sound šogad norisinājās jau desmito reizi, piedāvājot bagātīgu mūzikas un izklaižu klāstu – uz četrām festivāla skatuvēm varēja vērot vairāk nekā 50 dažādas pašmāju un pasaules mūzikas zvaigznes, tostarp John Newman un Riton, kaimiņzemes The Roop, Ukrainas Go_A, Musiqq, Gacho, ansis, Jumprava, Dagamba, Astro’n’out, Singapūras Satīns, Kreisais Krasts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Ralfs Eilands, Rolands Če un daudzus citus, kā arī festivāla ieskaņas koncertus Juliannas pagalmā.