Izklaide un iepirkšanās – "Bērnu pasaule 2022" jau šonedēļ!

Daudzveidīgs preču klāsts mazuļiem, lielākiem bērniem un topošajiem vecākiem, orientēšanās spēle visai ģimenei, glābēju auto Drošības kvartālā, radošās darbnīcas, dejām un dziesmām bagāta skatuves programma, kā arī rotaļas ar Tutu, Lapsu un Feneku. Vecākiem – bezmaksas psihologa, fizioterapeita, flebologa un citu speciālistu konsultācijas. Tas viss jau šonedēļ, no 6. līdz 8. maijam, izstādē “Bērnu pasaule 2022” Ķīpsalā!
Šogad “Bērnu pasaules” ieejas biļete ir derīga arī vienlaikus Ķīpsalā notiekošās dārzkopības izstādes “Dārzs un dzīvesstils” apmeklējumam.

FOTO: Shutterstock.com

Šogad “Bērnu pasaules” ieejas biļete ir derīga arī vienlaikus Ķīpsalā notiekošās dārzkopības izstādes “Dārzs un dzīvesstils” apmeklējumam.

Viss vajadzīgais vienuviet

“Livaka”, “TRU:DE”, “Hebe”, “Ratu birojs”, “Brillante”, “Babystore”, “Pūks”, “NordBaby”, “Woom”, “Tiny Bunny”, “Sportland”, “Brain Games”, “Domotex”, “EcoEmi”, “Lat Eko Food”, “MimiKid”, “WIVI”... Tie ir tikai daži no izstādes dalībniekiem. 

Uzņēmumi izstādē piedāvās ratus un autokrēsliņus, gultiņas un matračus, apģērbus, rotaļlietas un spēles, autiņbiksītes un citas higiēnas preces, mazuļu pārtiku, visu nepieciešamo topošajām māmiņām un vēl dažnedažādas preces mazuļiem un lielākiem bērniem.

 

Bērnu ratiņi – pirkums Nr. 1

Izstādē varēs apskatīt un salīdzināt dažādu zīmolu ratus un ratu komplektus. Kāds dos priekšroku kompaktajiem un ērtajiem “ABC Design” ratiņiem – visurgājējiem, kāda sirdi iekaros stilīgais “Hartan” un “Mercedes” kopdarbs – ekskluzīvie “AMG” un “Avantgarde” ratu modeļi, bet vēl kādam aktuāli būs rokas bagāžas izmēra ratiņi “Carbebe Guapa” bezrūpīgam vasaras ceļojumam! Būs pieejami arī citu labi zināmu un uzticamu zīmolu bērnu rati – “Cybex”, “Joie”, “NordBaby”, “Nuna”, “Graco”, “Bebecar”, “Tako”, “Tutis”, “Junama”, “Hesba” u. c.

 

Glābēji un bērnu drošība

“Bērnu pasaules” ikgadējie apmeklētāji jau zina un ir iemīļojuši izstādes “Drošības kvartālu”, kas sniedz iespēju bērniem un vecākiem redzēt vaigā varoņus – policistus un ugunsdzēsējus. 

Kopā ar ugunsdzēsēju glābēju lūsi Guntiņu apmeklētāji varēs uzspēlēt ugunsdzēsēju boulingu un citas spēles, kā arī sagatavot Ģimenes drošības plānus. 

Rīgas pašvaldības policisti ļaus bērniem iejusties kārtībsarga lomā un iekāpt patrulēšanas mikroautobusā, apvidus automašīnā, laivā, un arī pasēdēt uz policijas kvadricikla.

Savukārt, lai informētu vecākus par traumatisma riska faktoriem un to novēršanu, Veselības ministrija izstādē startēs ar kampaņu “Pārvērt pārdrošību par drošību!”. Ikviens apmeklētājs varēs apmeklēt mobilo darbnīcu “Bērnam droša māja”. Tajā ar praktiskiem piemēriem dažādās telpās tiks skaidrots, kāds ir bērnam drošs mājoklis un kā to iekārtot, ja ģimenē ir bērns vecumā līdz trim gadiem. Vecāki būs aicināti paraudzīties uz telpu no bērnu skatpunkta un ieraudzīt pieļautās drošības kļūdas, kas rada draudus bērnam. Tas būs interesants un izglītojošs piedzīvojums kā bērniem, tā vecākiem!

 

Dažādu speciālistu konsultācijas

Mazo bērnu vecāki, topošās māmiņas un ikviens cits ir aicināts izstādē apmeklēt konsultāciju punktu “Rūpēs par mentālo un fizisko veselību”, kur vienuviet bez maksas varēs konsultēties pie dažādiem speciālistiem. 

Reklāma
Reklāma

Par vēnu veselību piektdien, 6. maijā, sadarbībā ar “Arbor Medical Korporāciju” konsultēs flebologs Vladislavs Semeņuks, sestdien visas dienas garumā sertificēti fizioterapeiti no “Capital Clinic Riga” konsultēs par fizioterapiju zīdaiņiem, sievietēm grūtniecības laikā un pēc dzemdībām, kā arī par iegurņa veselību un dažādām ar to saistītām problēmām tieši pēc dzemdībām. Savukārt visās trīs izstādes dienās garīgās un fiziskās veselības konsultācijas, kā arī numeroloģiju bērniem un vecākiem piedāvās attiecību un pašizaugsmes centra “Love Home” speciālisti – psihologs, biodejas skolotāja, astrologs un numerologs. 

Pieteikšanās konsultācijām, rakstot uz +371 29416645 (īsziņas vai Whatsapp). Sarakstes sākumā obligāti jānorāda tēma: Konsultācijas. Pilna programma pieejama šeit.

 

Viesosies Tuta, Lapsa un Feneks

“Bērnu pasaules” pirmajā un otrajā dienā, 6. un 7. maijā, no plkst. 15.00 līdz 16.00 uz lielās skatuves būs mīļā un izglītojošā bērnu raidījuma “Tutas lietas” galvenā varone – atraktīvā un visu mīlētā Tuta! Kopā ar saviem draugiem Lapsu un Feneku Tuta bērnus aicinās uz kopīgām rotaļām, dejām un jokiem veselas stundas garumā. Visi mazie izstādes apmeklētāji ir aicināti atkal satikt un līksmoties kopā ar savu iemīļoto ekrāna varoni.

 

Prieka pilna skatuves programma

Vēl bez Tutas un viņas draugiem uz skatuves trīs dienu garumā uzstāsies arī mazie talantīgie mākslinieki no dažādām Latvijas pilsētām – Agneses Šīrantes Bērnu estrādes studija, deju skola “Dzirnas”, bērnu deju ansamblis “Teiksmiņa”, vokālā studija “Tev un man”, ģimenes ansamblis “Križevic band”, Mārupes “Namiņa” popgrupa, bērnu popgrupa “Rakari” un vēl daudzi citi. Koncerts kā svētkos katru izstādes dienu.

 

Orientēšanās spēle visai ģimenei

Šogad pirmo reizi izstādē varēs mesties arī pasākumu aģentūras “Jampadracis BB” orientēšanās spēlē Māmiņdienas tematikā! Tā būs gan jautra, izklaidējoša orientēšanās un mīklu minēšanas spēle visai ģimenei, gan vienlaikus ekspedīcija pa izstādi. Kontrolpunkti būs izvietoti Izstāžu centrā un tajos būs dažnedažādi uzdevumi gan mazākiem bērniem, gan lielākiem bērniem un arī vecākiem – katrs varēs iesaistīties un kopā jautri pavadīt laiku.

 

Biļetes

Ieejas biļetes cena gan lieliem, gan maziem – tikai 1 eiro! 

Bērniem biļete nepieciešama no 3 gadu vecuma. Bērnam invalīdam ieeja bez maksas. Savukārt autostāvvietas maksa par visu izstādes apmeklējuma laiku ir 3 eiro.

 

Viena biļete – divas izstādes!

Šogad “Bērnu pasaules” ieejas biļete ir derīga arī vienlaikus Ķīpsalā notiekošās dārzkopības izstādes “Dārzs un dzīvesstils” apmeklējumam. Būs puķes, stādi, krūmi, kociņi un visdažādākās preces dārzam un atpūtai tajā. Vairāk uzzini šeit

 

Izstādes darba laiks
6.–7. maijā 10.00–18.00
8. maijā 10.00–17.00

Saistītie raksti