Ar populāro animācijas filmu “Karalis lauva” kinoteātrī “Splendid Palace” atsāk seansus “Kino bērniem”

No sestdienas, 19. marta, kinoteātrī “Splendid Palace” notiks seansi “Kino bērniem”. Aicinām ģimenes aizraujoši un interesanti brīvdienu pēcpusdienas pavadīt “Splendid Palace”. “Kino bērniem” seansi brīvdienās notiks divas reizes dienā. Ģimenes filmas būs iespēja baudīt mājīgajā “Velvju” zālē, jautri pavadot laiku un cienājoties ar kārumiem no zīmola “Selga”.
Animācijas filma “Karalis lauva” ir bijusi laureāte vairākās ASV Kinoakadēmijas balvas “Oskars” kategorijās un saņēmusi citas godalgas.

FOTO: Publicitātes foto

Animācijas filma “Karalis lauva” ir bijusi laureāte vairākās ASV Kinoakadēmijas balvas “Oskars” kategorijās un saņēmusi citas godalgas.

Programmu atklāsim ar vienu no pasaules visu laiku populārākajām animācijas pilnmetrāžas filmām “Karalis lauva” (The Lion King), 1994, kas ir bijusi laureāte vairākās ASV Kinoakadēmijas balvas “Oskars” kategorijās un saņēmusi citas godalgas. Šī multfilma ir iemīļota gan mazo, gan lielo skatītāju vidū, un filmas mūzika kļuvusi gluži ikoniska. Šo filmu gribas skatīties atkal un atkal.

 

Dižajam lauvu karalim Mufasam piedzimst mantinieks - lauvēns vārdā Simba. Jau bērnībā mazulis kļūst par upuri sava skaudīgā tēvoča Naga intrigām, kurš sapņo tikai par varu un tās dēļ ir gatavs uz visu. Simbam būs jānoiet grūts ceļš, kur viņš gan iepazīs izraidīšanu un cīņu, gan apzināsies, ko nozīmē būt par īstu karali. Viņš iepazīs zaudējuma rūgtumu, nodevību, grūtā cīņā iekaros savu likumīgo vietu dzīvē un iegūs uzticamus, bezrūpīgus, nerātnus un visai amizantus draugus Timonu un Pumbu. 

 

“Karalis Lauva” seansi notiks: 19. martā plkst. 14.00; 27. martā plkst. 14.00 un  2. aprīlī plkst. 14.00. 

 

 

“Kino bērniem” piedāvājumā

Jautrā animācijas filma visai ģimenei “Mīluļi apvienojas”. Šo filmu īpaši iemīļojuši tie, kuriem arī pašiem ir mājdzīvnieki. 

Klusā, bet ļoti mūsdienīgā pilsētā Robo notiek kas neredzēts un nedzirdēts. Mērs Frenks ir zaudējis prātu. Viņa plāns neiekļaujas nekādos rāmjos. Tikai paklausieties! Viņam apnikuši cilvēki un dzīvnieki, tāpēc viņš savā prātā perina plānu – visus iedzīvotājus un mājdzīvniekus izdzīt no pilsētas un viņu mājas atdot robotiem! 

“Mīluļi apvienojas” seansi notiks: 19. martā plkst. 13.30; 27. martā plkst. 12.00; 3. aprīlī plkst. 14.00; 9. aprīlī plkst. 12.00.

 

 

Animācijas filma “Pūķa jātnieks”

Jūs maldāties, ja uzskatāt, ka uz Zemes vairs nav pūķu. Viņi dzīvo starp mums, dažkārt lido ļoti augstu, blakus lidmašīnām. Neesat pamanījuši? Tāpat kā mums, arī viņiem ir sapņi, un viņi tic, ka reiz atradīs savu senču zemi – brīnumskaisto Debess malu. Par burvju zemi pūķītis Ugunsputns uzzinājis no vecā pūķa Pelēkbārdas. Kopš tā mirkļa viņš vairs nespēj to aizmirst. Viņam ir tā jāatrod! Klīst baumas, ka drīzumā cilvēki apmetīsies zaļajā pūķu ielejā. Viņi cirtīs kokus, būvēs mājas, ieņems viņu kluso stūrīti, un tad... tad visi pūķi noteikti izzudīs! Sapņotājs Ugunsputns kopā ar draudzenīti Brūnīti apņemas spert nopietnu soli – atrast Debess malu, atgriezties un kopā ar visiem pūķiem atkal aizlidot uz turieni. 

 

Filmas “Pūķu jātnieks” seansi notiks”: 20.martā plkst. 12.00; 2.aprīlī plkst. 12.00; 9.aprīlī plkst. 14.00.

 

Reklāma
Reklāma

 

Ģimenes filma “Mans vilks”

Astoņgadīgā Viktorija kopā ar tēvu pārbrauc no pilsētas uz dzīvi kalnos. Kādas pastaigas laikā, gans uzdāvina meitenei kucēnu, kurš kļūst par viņas labāko draugu. Taču tikai vēlāk ģimene sāk saprast ka no jaukā vilnas kamoliņa izaugs bīstams plēsoņa. Taču īstai draudzībai nav robežu. 

 

Filmas “Mans Vilks” seansi notiks 20.martā plkst. 14.00; 26.martā plkst. 14.00 un 10.aprīlī plkst. 12.00.

 

 

Animācijas filma “Ceļojums uz mēnesi”

Kad Pītera mazā māsiņa Anna apņemas palīdzēt vaboles kungam atrast pazudušo sievu, viņu nolaupa ļaunais Mēness Vīrs un nu Pīteram jādodas brīnumainā glābšanas piedzīvojumā uz noslēpumainu vietu – Mēnesi. Šajā fantastiskajā ceļojumā Pīters nonāk Zvaigžņu pļavā, kur satiek miegaino Smilšu Vīru, kurš zina stāstīt, ka tikai Nakts Fejas rīkotajās vakariņās mākoņu pilī viņi var noskaidrot, kur atrodas Anna – diemžēl visiem vietas nepietiek. 

 

Filmas “Ceļojums uz mēnesi” notiks 26.martā plkst. 12.00; 3.aprīlī plkst. 12.00; 10.aprīlī plkst. 14.00.

 

 

Ieejas biļetes cena

  • pieaugušajiem 7,80 EUR;
  • studentiem (uzrādot ISIC karti, studenta apliecību) – 5,50 EUR;
  • bērniem, skolēniem, senioriem, 3.grupas invalīdiem (uzrādot apliecību) – 4,50 EUR;
  • bezmaksas ieeja pirmsskolas vecuma bērniem līdz 3 gadiem.

 

Apmeklējot kinoteātri, jāuzrāda kino biļete, personu apliecinošs dokuments (oriģināls), EU atzīts, derīgs Covid-19 vakcinācijas vai vīrusa pārslimošanas sertifikāts (QR kods). Apmeklētājiem, kuri ir jaunāki par 18 gadiem, Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu uzrādīt nav nepieciešams.

 

*Kinoteātris “Splendid Palace” ir Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Rīgas nami” struktūrvienība.