Jauns piedzīvojumu parks aktīvām ģimenēm

Darbu uzsācis jauns, unikāls piedzīvojumu parks bērniem un aktīviem vecākiem - ADVENTURES’ ZONE.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

ADVENTURES’ ZONE atrakciju parks ir sadalīts divās atrakciju zonās dažādām vecuma grupām.

ADVENTURES’ ZONE ir jauna koncepta aktīvās atpūtas un izklaides piedzīvojumu parks bērniem un viņu vecākiem, kas piedāvā jaunas un unikālas aktivitātes. Vienuviet 700m² platībā, 2 stāvos ir iespēja izmēģināt spēkus sekojošās aktivitātēs: 
    • Latvijā pirmajā “Nindzja” šķēršļu joslā;
    • kāpšanā pa māju fasādēm un klinšu sienām;
    • pazust 4 stāvu labirintā;
    • izlēkāties pa batutiem un tīklu parku;
    • pierādīt drosmi, šķērsojot caurspīdīgo tiltu 7m augstumā;
    • domāt radoši kreativitāti attīstošajās spēlēs.

 “Man pašam ir 3 bērni, un es kopā ar viņiem regulāri apmeklēju visdažādākos rotaļu laukumus. Kā jebkurš vecāks, gribu, lai bērni rotaļās attīstās un izaug sportiski, kreatīvi un gudri. Tā arī radās doma atvest uz Rīgu labāko, ko esmu redzējis pasaulē."

Jaunā parka idejas autors un veidotājs Ivars Beitāns stāsta: “Man pašam ir 3 bērni, un es kopā ar viņiem regulāri apmeklēju visdažādākos rotaļu laukumus. Kā jebkurš vecāks, gribu, lai bērni rotaļās attīstās un izaug sportiski, kreatīvi un gudri. Redzēju, ka Latvijā rotaļu laukumu līmenis diemžēl ne vienmēr ir apmierinošā kvalitātē, kā arī piedāvājuma dažādības ziņā mums vēl ir krietni kur augt. Tā arī radās doma atvest uz Rīgu labāko, ko esmu redzējis pasaulē. Esot kopā ar bērniem, man ir vēlēšanās aktīvi līdzdarboties, tādējādi gūstot gan fizisku nodarbi sev, gan kopīgu piedzīvojumu ar bērniem.

Tieši tas tagad ir iespējams ADVENTURES' ZONE. Mums ir svarīga arī augstākā līmeņa drošība, laukuma higiēna un serviss. Gribējās radīt augstāko kvalitāti rotaļu laukumu segmentā. Ceru, ka to pamanīs un novērtēs arī citi vecāki.”

Reklāma
Reklāma

ADVENTURES' ZONE ir viens no kvalitatīvākajiem un inovatīvākajiem bērnu rotaļu laukumiem pasaulē. Šī projekta izstrādes komanda ir piedalījusies neskaitāmu atrakciju parku, tai skaitā jaunākās Disnejlendas, būvniecībā pasaulē. Visu šo apjomīgo projektu īstenošanā ir gūta vērtīga pieredze un tāpēc, veidojot ADVENTURES' ZONE, ir izvēlētas tikai jaunākās, labākās un bērnus attīstošākās atrakcijas. Latvijā mūsu darbu pazīst ar tādām atrakcijām kā Bungee Sigulda, Aerodium un Zērglis. Jauno piedzīvojumu parku ir projektējuši AERODIUM inženieri – komanda, kura 2018. gadā Toma Krūza filmas vajadzībām uzbūvēja lielāko vēja tuneli pasaulē.

ADVENTURES’ ZONE atrakciju parks ir sadalīts divās atrakciju zonās dažādām vecuma grupām. Tas darīts apzināti, lai ievērotu augstākās drošības normas un atšķirīgās bērnu intereses:
 • XS zona paredzēta bērniem vecumā no 1 līdz 5 gadiem. Telpa veidota no neskaitāmiem rotaļu lācīšiem. Dizains noteikti būs Instagram bildes vērts;
 • A zona, jeb lielais piedzīvojumu parks paredzēts bērniem un vecākiem sākot no 3 gadu vecuma. Tajā pārsteigs īpaša, profesionāli veidota gaisotne un jau minētās atrakcijas;
 • parks piedāvā arī mājīgu un mūsdienīgu kafejnīcu un ballīšu telpas svētku organizēšanai.

ADVENTURES’ ZONE atrodas: t/p ALFA 3. stāvā un ir atvērts katru dienu no plkst. 10:00 līdz 22:00.