Pērc kuponu uz tūrisma ralliju "Piedzīvojums Latgalē" ar 50% atlaidi!

30. jūlijā tūrisma portāls www.atputasbazes.lv rīko kārtējo lielo pasākumu — tūrisma ralliju „Piedzīvojums Latgalē”. Lai piedalītos šajā rallijā, pērc kuponu ar 50% atlaidi Pērkamkopa.lv!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Piedalies aizraujošākajā tūrisma rallijā “Piedzīvojums Latgalē” kopā ar Lauri Dzelzīti un Gundaru Silakaktiņu!
Izvēlies avantūrisku sacensību un piedzīvojumu, apceļojot ainavām bagāto Latgali, dienas laikā apmeklējot līdz pat 50 tūrisma objektiem!
* Viens kupons ir dalības maksa vienai personai tūrisma rallija (autoorientēšanās) pasākumā
* Biedru skaits komandā ir neierobežots, bet katram nepieciešams savs kupons
* Bērniem līdz 12 gadu vecumam dalība bez maksas
* Obligāti aizpildi pieteikuma anketu šeit
* Pasākums norisināsies 2011. gada 30. jūlijā
* Kuponu saņemsi pēc pirkuma un vari to izmantot jau šodien
* Viena pirkuma ierobežojums ir 10 kuponi
* Piedāvājuma derīguma termiņš 2001. gada 30. jūlijs
 

Lai iegādātos kuponu dalībai rallijā "Piedzīvojums Latgalē", spied šeit!

 

Pērn līdzīgi tika iepazīta Kurzeme, šogad ziemā — Vidzeme. Šovasar aicinām paviesoties Latgalē un, sākot no sliekšņa uz Latgali — Jēkabpils, apceļot un iepazīt Līvānu, Daugavpils, Krāslavas, Aglonas, Preiļu, Ludzas un Rēzeknes novadus. Pasākuma — tūrisma rallija sākums no plkst. 09.00 līdz 10.00 Jēkabpilī, Vecpilsētas laukumā pie Jēkabpils Tautas nama. Noslēgums kopā ar Latgales amatniekiem, aktieriem Lauri Dzelzīti un Gundaru Silakaktiņu no plkst. 20.00 viesu namā „Leiči” pie Pušas ezera Rēzeknes novadā.

 

Pasākums ģimenēm

Tūrisma rallijs nav sporta sacensības, kur lielākā nozīme ir ātrumam un braucēju meistarībai. Gluži otrādi — šajā tūrisma rallijā jeb ceļojumā mēs aicinām nesteigties, piestāt, paskatīties, izzināt un atpūsties. Kā pieradījuši iepriekšējie pasākumi, galvenā tūrisma rallija mērķauditorija ir ģimenes un draugu un domubiedru grupas, kuriem patiešām interesē tās iespējas, kādas dod sagatavots un rūpīgi izstrādāts maršruts, kuriem patīk piedāvātās spēles un prāta uzdevumi jeb punktu krāšana, kuri patiešām vēlas pēc iespējas vairāk apskatīt un uzzināt ko jaunu.

Kā jau ierasts iepriekšējos tūrisma rallijos, starta vietā katra komanda saņems dalībnieka atšķirības zīmi un rallija ceļvedi, kurā būs gan maršruta un kontrolpunktu apraksts, gan norādes par uzdevumiem. Tieši uzdevumi šoreiz tiek gatavoti īpaši interesanti un nedaudz savdabīgi. Piemēram, varbūt ne visiem izdevies uzspēlēt pļavas golfu vai „taisīt lielo ezera plunkšķi”, pie tam latgaliešu gaumē. Šoreiz tāda iespēja būs un vēl arī daudz kas cits. Var gadīties, ka spēkus vajadzēs pārbaudīt arī kādā intelektuālā spēlē un krāt punktus ar savu atjautību, zināšanām un izdomu.

 

Rallijs Jumja zīmē

Reklāma
Reklāma

30. jūlijs ir diena, kad pirms neilga laika būsim nosvinējuši Annas un Jēkabus — saimnieču un saimnieku dienu. Tas ir laiks, kad šīs vasaras raža jau pašā pilnbriedā un būs izcepti pirmie jaunās ražas dotie maizes kukulīši. Tādēļ šoreiz tūrisma rallijs notiks zem Jumja zīmes. Viss pa pāriem — kā divas vārpas viena stiebra galā, kā divi rieksti vienā čemurā, kā divi pļavu ziedi uz viena kāta, lai bagāta jaunā raža un devīga zeme.

Īpaši šoreiz aicinām padomāt par savas komandas un sava braucamrīka noformējumu par tēmu — jaunā raža, vasaras bagātības, eko tūrisms, Jumja zīme. Viena no jaukākajām balvām tiks piešķirta tieši par komandas vizuālo tēlu.

 

Noslēguma pasākums un balvas

Protams, par kontrolpunktu atrašanu un uzdevumu veiksmīgu izpildi komandas krās punktus un būs uzvarētāji, taču šis tiešām nav specifisks sporta rallijs un ātrumam nudien nav galvenā nozīme. Pārsteiguma balvas būs dažādās nominācijās, būs arī kāda lietderīga piemiņa no „Piedzīvojuma Latgalē” ikvienam dalībniekam. Tūrisma rallija sadarbības partneris — Aglonas Maizes muzejs jau padomājis arī par savām dāvanām katrai komandai un šīs veltes patiesi būs ļoti, ļoti jaukas, jo gatavotas tieši šim pasākumam un tās ir neatkārtojamas.

Noslēguma pasākumā tūrisma rallija dalībniekus gaidīs lieliskais Latgales keramiķis Pēteris Gailums ar visu lielo „podu ripu” un katram būs iespēja paša rokām pagatavot kādu māla trauku. Aglonas Maizes muzeja vadītāja Vija Ancāne laipni aicinās nobaudīt tikko uz ugunskura vārīto ievārījumu no tuvējo mežu ogām un no jaunās ražas cepto maizīti, slāpes dzesēs vēss avota ūdens malks. Kam gribēsies nobaudīt Latgales brendu — šmakovkas glāzīti, lūdzu — kopā ar Aglonas pusē kūpinātā speķa maizīti varētu labi iet pie dūšas. Šis cienasts tiešām būs cienasts, jo dots ar labām domām, laba vēlējumiem un bez kādas maksas.
Kopā ar tūrisma rallija dalībniekiem būs arī citi brīnišķīgi vietējie amatnieki: pinējs Nikolajs Gužovs, floriste Anita Reščenko, viesu mājas „Upenīte” saimniece un siera siešanas zinātāja Inese Survilo, labākais kūpinājumu gatavotājs Juris Murāns. Jaunākie pasākuma dalībnieki varēs izklaidēties bērnu rotaļu laukumā.


Nakšņošanai piedāvājam telts vietas viesu namā „Leiči” teritorijā vai lieliskas atlaides nakšņošanai viesu mājās Aglonas apkārtnē (lūgums naktsmītnes laicīgi rezervēt pa tālr. 26662993 vai inara@atputasbazes.lv)!


Sekojiet līdzi jaunākajām ziņām www.turismarallijs.lv un noteikti 30. jūlijā tiekamies Latgalē!


Tūrisma portāls www.atputasbazes.lv

 

Koponu dalībai ar 50% atlaidi pērc www.perkamkopa.lv