Grāmata: Ceļvedis Baha ziedu terapijā

Džuliana Barnarda grāmata Ceļvedis Baha ziedu terapijā ir vispusīgs un vienkāršs ceļvedis Baha ziedu terapijā, kas atklāj saistību starp slimību un dabas dziedinošo spēku, izskaidro Baha ziedu iedarbību, kā arī iemāca izvēlēties un lietot Baha ziedus. Pirmā grāmata par Baha ziedu terapiju latviešu valodā! Tulkojusi Laura Tidriķe.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Visā pasaulē populārā dabas dziedniecībā izmantotā Baha ziedu terapija ir dabiska un vienkārša metode, kurā lieto savvaļas augu un koku ziedus (tīruma sinepes, viršu, vīteņsausserža, mežvīteņa, ozola, priedes, apses u.c. ziedus) un kas palīdz neitralizēt šos negatīvos emocionālos stāvokļus (dusmas, bailes, vainas izjūtu u.c.) un, atgūstot iekšējo līdzsvaru un harmoniju, iegūt labu veselību. Baha ziedu terapijas pamatideja: „Ārstē pacientu, nevis viņa slimību”.


 „Nav nozīmes, no kādas slimības pacients cieš — vai tā būtu astma vai kāda ādas slimība — mēs varam novērst tās galveno cēloni, ja mums izdodas konstatēt un novērst pacienta psihiskā līdzsvara traucējumus.” Šajā terapijā ir „iebūvēta” drošības sistēma — „ja nepalīdzēs, tad nekaitēs. Ikviens, kuram nav sveša cilvēka daba, spēs izprast un apgūt Baha ziedu terapijas būtību. Tātad ikviens no mums, ja vien ir vēlēšanās, var palīdzēt sev, savai ģimenei, radiniekiem un draugiem. „Ārstējies pats!”— aicina angļu ārsts Edvards Bahs, kurš 20. gs. 30. gados guva atziņu, ka slimību cēloņi meklējami ilgstošā negatīvā emocionālā stāvoklī. Fizisko slimību skaits sniedzas tūkstošos, bet psihiskie stāvokļi, kas tās izraisa, ir tikai 38. Tikpat ir arī Baha ziedu, kuru dziedinošais spēks atrodams tajos mītošajā enerģijā.


Šīs grāmatas autors Džulians Barnards (Julian Barnard, 1947) ir Baha ziedu terapijas eksperts un pedagogs, ar Baha ziedu terapiju saistīts jau kopš 1976. gada.
Grāmatu nopērkama grāmatnīcās visā Latvijā!
 

Reklāma
Reklāma