"Bada spēļu" 3. daļa "Zobgaļsīlis" iznākusi e-Grāmatas formātā

Apgāds Zvaigzne ABC piedāvā Sūzenas Kolinsas bestselleru triloģijas Bada spēles trešo daļu Zobgaļsīlis e-Grāmatas formātā. To iegādāties un lejupielādēt var interneta veikalā www.gramatuklubs.lv par īpašu cenu  – Ls 4.49. Izmanto izdevību, jo drukātā formātā romānu Zobgaļsīlis varēs iegādāties tikai novembra beigās – decembra sākumā.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Turklāt, līdz pat gada beigām Zvaigzne ABC interneta veikalā  www.gramatuklubs.lv piedāvājam iegādāties e-Grāmatas līdz 50% lētāk nekā tā paša nosaukuma drukātos izdevumus Zvaigznes grāmatnīcās! Šobrīd piedāvājumā ir gan mācību literatūra, gan pasaules bestselleri, gan bērnu un jauniešu grāmatas, kā arī rokasgrāmatas, juridiskā un psiholoģiskā literatūra.


Pērkot e-Grāmatu pirmo reizi, ir jāreģistrējas interneta grāmatnīcā www.gramatuklubs.lv un jāveic visi soļi, kas aprakstīti sadaļā e-Grāmatu palīdzība. e-Grāmatu var lasīt uz datora ekrāna vai arī e-Grāmatu lasītājos.


Lai pārliecinātos, ka viss ir izdevies veiksmīgi, piedāvājam kā bezmaksas grāmatas paraugu lejupielādēt fragmentu no Aleksandras Jolkinas vēl neiznākušās skandalozās grāmatas Piesmietā misis Eiropa.

Vairāk par šo un citām izdevniecības Zvaigzne ABC izdotajām grāmatām lasi www.zvaigzne.lv


 

Reklāma
Reklāma