Katram pirmklasniekam Latvijā sarūpēta dāvaniņa

Sākoties jaunajam mācību gadam, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union” nāk klajā ar iniciatīvu, kuru īsteno ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu. Uzņēmums apņēmies apsveikt visus Latvijas pirmklasniekus ar skolas sākumu, uzdāvinot leģendārā un daudzu mīlētā zīmola “Kārums” biezpiena sieriņus.
No rītdienas, 2. septembra, sāksies pakāpeniska “Kārums” sieriņu piegāde uz visām Latvijas skolām, kur ir pirmo klašu audzēkņi.

FOTO: Publicitātes foto

No rītdienas, 2. septembra, sāksies pakāpeniska “Kārums” sieriņu piegāde uz visām Latvijas skolām, kur ir pirmo klašu audzēkņi.

“Pirmā skolas diena vienmēr ir īpašs notikums, un man ir liels prieks, ka pašmāju uzņēmums ir aizsācis jaunu tradīciju, kas mazajiem skolēniem šo dienu padarīs vēl jaukāku. Ar šo kārumu ir uzaugušas jau vairākas paaudzes, turklāt daudzi uztura speciālisti norāda, ka biezpiens ne tikai uzlabo atmiņu, bet arī veicina kaulu augšanu,” sacīja izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece.

 

Latvijā šogad skolas gaitas uzsāk vairāk nekā 21 tūkstotis bērnu 

 

Reklāma
Reklāma

un tikpat liels būs dāvinājums – vairāk nekā 21 tūkstotis “Kārums” klasisko biezpiena sieriņu ar vaniļas garšu un šokolādes glazūru. 
 

“Food Union” mārketinga vadītāja, valdes locekle Latvijā Ieva Lejniece: “Ticam, ka šāds gards sveiciens pirmo klašu skolēniem veicinās iejušanos viņu dzīvē tik nozīmīgajā skolas gaitu uzsākšanas procesā un vairos patīkamas atmiņas par to.”

 
Pirmais “Kārums” biezpiena sieriņu dāvinājums notika jau šodien – Ādažu vidusskolā, kur šogad ir desmit jeb vislielākais pirmo klašu skaits Latvijā. Bet sākot no rītdienas, 2. septembra, sāksies pakāpeniska “Kārums” sieriņu piegāde uz visām Latvijas skolām (valsts, privātās, speciālās, lauku skolas u.c.), kur ir pirmo klašu audzēkņi.