FOTO: Ar jautru ballīti nosvin bērnu iemīļotā varoņa Ričija Rū nonākšanu TV ekrānos

Lieli un mazi Ričija Rū atbalstītāji apmeklēja īpašu pasākumu, kurā kopā ar Ričiju Rū, Lauri Reiniku un Rūtu Reiniku-Preisu noklausījās kādu pasaku no jaunā televīzijas raidījuma par lācēna un viņa drauga piedzīvojumiem.
Karstākie Ričija Rū fani tika iepazīstināti ar vienu no gaidāmajām sērijām, kas jau drīzumā papildinās Tet+ plašo bērnu satura klāstu.

FOTO: Publicitātes foto

Karstākie Ričija Rū fani tika iepazīstināti ar vienu no gaidāmajām sērijām, kas jau drīzumā papildinās Tet+ plašo bērnu satura klāstu.

Jau no 25. augusta pašus mazākos televīzijas skatītājus priecēs jauns raidījums bērniem “Ričija Rū pasakas”. Rudenī izklaides platformā Tet+ tiks piedāvāti 12 sirsnīgi un pamācoši stāstiņi par lācēna un viņa draugu piedzīvojumiem mežmalas ielokā. To visu papildinās skanīgas un jau iemīļotas dziesmas kopā ar Lauri Reiniku un Rūtu Reiniku-Preisu.

 

Katra sērija bērnus priecēs ar jaunu pasaku Laura Reinika stāstījumā. Tās būs par draudzību, drosmi, prieku, mīlestību pret dabu un tuvākajiem. Bērniem būs iespēja atklāt, kā Ričijs Rū tika pie ģitāras, kādu olu uzbūvējis izgudrotājs Kurmis, kādas ķibeles pavasarī piemeklēja dziedošo Vardi un Peles ģimeni kā arī vēl daudzus citus interesantus notikumus. Savukārt sērijas otrā daļā Lauris Reiniks un Rūta Reinika-Preisa kopā ar Ričiju Rū un citiem draugiem skatītājus priecēs ar skanīgām un sirsnīgām dziesmām, kurām vārdus zina ne tikai mazie skatītāji, bet jau arī bērnu vecāki.

 

Lieli un mazi Ričija Rū fani sagaida lācēnu. 

 

“Ričija Rū pasakas” idejas autore Rūta Reinika-Preisa atklāj: ”Šodien ir dubulti svētki, jo tieši pirms gada ceļu pie klausītājiem uzsāka lācēns ar interaktīvu dzejoļu grāmatu un dziesmu albumu “Ričijs Rū rīko koncertu”. Mēs saņēmām ļoti daudz pozitīvu atsauksmju un daudz jautājumu, kas iedrošināja mūs par Ričija Rū piedzīvojumiem stāstīt vēl vairāk. Tāpēc paldies gan pasaku autorēm, gan ilustrāciju autorei, gan Tet, ka visiem kopā izdevās īstenot šo lielisko ideju.”

Reklāma
Reklāma

 

Projekta producente Rūta Reinika-Preisa, pasaku autores Līga Rozentāle un Kristīne Spure, ilustrāciju māksliniece Guna Miķelsone, pasaku stāstnieks un dziesmu mūzikas autors Lauris Reiniks, dziesmu vārdu autores Veronika Reinika un Rūta Reinika-Preisa.

 

Ričijs Rū ar draugiem.

 

Vakar, 18. augustā, karstākie Ričija Rū fani tika iepazīstināti ar vienu no gaidāmajām sērijām, kas jau drīzumā papildinās Tet+ plašo bērnu satura klāstu. Tika dziedātas dziesmas, bildētas bildes un ballēts kopā ar sirsnīgo lāci, kurš patīk gan lieliem, gan maziem skatītājiem.