Jūrmalā pieejams inventārs atpūtai pludmalē cilvēkiem ar invaliditāti

Iedzīvotājiem ar invaliditāti, arī dažādiem funkcionāliem vai līdzsvara traucējumiem, Kauguru un Jaunķemeru pludmalē bez maksas ir pieejams atpūtas inventārs aktīvai atpūtai – tandēmriteņi, trīsriteņi un peldrati, kā arī sauļošanās krēsli.

FOTO: Publicitātes foto

Pludmales inventāra izmantošanai katru dienu no plkst.10.00 līdz plkst. 20.00 tiek nodrošināts asistenta atbalsts bez maksas.

Cilvēki ar dažādiem funkcionāliem vai līdzsvara traucējumiem var braukt ar tandēmriteni vai trīsriteni. Savukārt cilvēkiem ar kustību traucējumiem ir pieejami peldrati, kas dos iespēju baudīt jūras peldes, neraugoties uz ierobežotām kustību iespējām. Ja kustības ir ļoti ierobežotas, atbilstoša izvēle būs atpūta pludmalē uz īpaša, ar ritentiņiem aprīkota, zviļņa.

 

Pludmales inventāra izmantošanai katru dienu no plkst.10.00 līdz plkst. 20.00 tiek nodrošināts asistenta atbalsts bez maksas. Inventāra izmantošanas laiks un asistenta pakalpojums iepriekš jāsaskaņo pa tālruni 29103212, vai sazinoties e-pastā peldrati@gmail.com.

 

Pludmales inventāru var izmantot atpūtai Kauguru un Jaunķemeru pludmalē, kur ir pieejamas ērtākas, paplašinātas pārģērbšanās kabīnes. Cilvēkiem ar kustību traucējumiem pielāgotas pārģērbšanās kabīnes ir arī Jaundubultu un Vaivaru pludmalē.

Reklāma
Reklāma

 

Inventārs atpūtai pludmalē, kā arī asistenta pakalpojums ir pieejams līdz peldsezonas beigām,15. septembrim. Pakalpojumi tiek nodrošināti Eiropas Sociālā fonda projektā “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Jūrmalā”.