Mēnesi pēc ceturtā bērna nākšanas pasaulē Horens Stalbe beidzot izdomājis dēlam vārdu

Pagājušā gada nogalē par vecākiem kļuva multimākslinieks Horens Stalbe (49) un viņa mīļotā sieviete, jogas pasniedzēja Lusine, īstajā vārdā Ļusine Caturova. Mazulis teju mēnesi dzīvoja bez vārda, bet nu Horens atklāj, kā nosaukuši savu atvasi.

FOTO: no personīgā arhīva

Horens savai jaunākajai atvasei dāvājis vārdu Horess, kam klāt ir vēl viens vārds – Roberts.

Horens žurnālam "Kas Jauns" atklājis: viens no noteicošajiem faktoriem bijis, ka vārdam ir jāsākas ar burtu H. Kā zināms, Horenu šajā dzimtā jau tagad ir gana. Tā sauc Stalbes tēvu, mūziķa dēlu, kuram nupat apritēja trīsdesmitā dzimšanas diena, un arī mazdēlu. Tāpat Horena dzimtenē Armēnijā dzīvo mūziķa māsas dēls – arī Horens.

 

Tā nu Horens savai jaunākajai atvasei dāvājis vārdu Horess, kam klāt ir vēl viens vārds – Roberts. “Vārdu Horess “atradām” caur meditācijām. Tas ir unikāls vārds un kalendārā nav atrodams. Vārdam ir teicama labskanība. Tulkojumā no romiešu valodas vārds Horess nozīmē ‘laiks, stunda’,” paskaidro multimākslinieks.
 

Reklāma
Reklāma

Viņš atzīst: mazuļa nākšana pasaulē nozīmē, ka jātur sevi tonusā, lai veiktu ikdienas pienākumus. “Nav jau variantu, ir jāpiedalās ģimenes dzīvē, jārūpējas. Bērni jebkuru padara jaunāku,” saka Horens, kas jau pavisam drīz atzīmēs savu piecdesmito dzimšanas dienu.