Pašvaldības policisti sniega kupenā atrod puspliku jaunieti ar basām kājām

Vakar, 4.februārī, pulksten 2.20 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz Teiku, kur no kāda daudzdzīvokļu nama izskrējis puspliks jaunietis ar basām kājām. Kārtības sargi, apsekojot norādīto teritoriju, sastapa turpat netālu esošās skolas apsargu, kurš norādīja uz zem soliņa guļošu jaunekli. Jaunietis bija ieracies sniegā un nekustējās.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Ekrānšāviņš no RPP video.

Viens no policistiem viņu izvilka ārā no kupenas. Jaunietis uz jautājumiem nespēja atbildēt. Tikmēr pie soliņa piesteidzās otrs policists, ar kuru kopīgiem spēkiem jauneklis ienests skolas vestibilā.

 

Vienlaikus par notikušo informēti policijas dežūrdaļas darbinieki, kuri uz adresi izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus.

 

Līdz mediķu ierašanās brīdim jauneklis uzmanīts. No viņa īsajiem skaidrojumiem izdevās noskaidrot, ka notikuma dienā lietots alkohols un nezināmas izcelsmes tabletes.

 

Ņemot vērā, ka saņemta informācija par iespējamu nelikumīgu narkotiku apriti, notikumam piesaistīta arī Valsts policija. Kā vēlāk noskaidrots jaunekļa mājvietā Valsts policijas darbinieki sastapa jaunieša māsu un draudzeni, kura bija lietojusi lizergīnskābes tabletes jeb LSD.

Reklāma
Reklāma

 

Savukārt notikumam piesaistītie mediķi nolēma jaunieti hospitalizēt. Par notikušo informēta jaunieša māte. Darbu saistībā ar nelikumīgu narkotiku apriti pārņēma Valsts policija.

 

 

Vakar, 4.februārī, pulksten 2.20 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz Teiku, kur no kāda...

Posted by Rīgas pašvaldības policija on Friday, February 5, 2021