Saruna ar speciālistu: Pēc pandēmijas gudrāki?

Latvijas Universitātes profesore, klīniskā un izglītības psiholoģe Baiba Martinsone ir līdzautore apjomīgam pētījumam par to, kā ģimenēm ir klājies pandēmijas laikā. Kādi ir bijuši ģimeņu centrālie stresa avoti? Vai tie nu ir izgaisuši? Kas ģimenēm palīdzētu pārvarēt Covid-19 izraisītās sekas? Ko mums vajag iemācīties no pārdzīvotās pandēmijas? Saruna ar speciālistu: Pēc pandēmijas gudrāki? būs skatāma 2. septembrī plkst. 12.30 klātienē Gaismas pilī, kā arī online vidē.

Sarunu festivālā Lampa piedalīsies arī Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Sarunu festivālā "Lampa" piedalīsies arī Latvijas vecāku organizācija "Mammamuntetiem.lv"

Attālinātās mācīšanās organizēšana un sabrukusī bērnu audzināšanas kārtība, bailes saslimt, nomirt un neziņa par turpmāko, pārdzīvotais multitaskings un saņemtais atbalsta apjoms – kā ģimenes jutās par šīm un daudzām citām pēkšņajām grūtībām? Un ko no tā visa mums vajadzētu iemācīties?

Sarunu sarunu festivāla "Lampa" ietvaros ar Baibu Martinsoni vadīs Latvijas vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv vadītāja Inga Akmentiņa Smildziņa, kopīgi skatot Izglītības un zinātnes ministrijas finansētajā valsts pētījumu programmā Covid-19 seku mazināšanai “Dzīve ar Covid-19” iekļauto pētījumu par ģimeņu ar bērniem stresu valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā.

! Jautājumus ekspertam var iesūtīt jau tagad – pirms tiešraides.

Norises vieta: klātienē – Latvijas Nacionālā bibliotēka (Mūkusalas iela 3), tiešraidē – www.mammamuntetiem.lvwww.festivalslampa.lvwww.tvnet.lvMammamuntetiem.lv Facebook.com kontā.

Ar visu Latvijas vecāku organizācijas "Mammamuntetiem.lv" programmu sarunu festivālā "Lampa" vari iepazīties ŠEIT.

Reklāma
Reklāma