Arī šogad Latvijas Pasts un Mammamuntetiem.lv aicina sumināt tētus, nosūtot īpašas pastkartes

Latvijas Pasts un Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv arī šogad aicina sumināt tētus ar īpašu sveicienu Tēva dienā, nosūtot kādu no Latvijas Pasta sagatavotajām pastkartēm, kurās izceltas tētu sevišķās prasmes – sasmīdināt, pagatavot visgardākos ēdienus un būt atbalstam visās dzīves situācijās. Izvēloties kādu no trim pastkaršu dizaina variantiem interneta vietnē www.nosutipastkarti.lv un precīzi aizpildot norādītos adreses laukus, pastkartes tiks piegādātas adresātiem Latvijas teritorijā līdz Tēva dienai, ko Latvijā šogad atzīmēs 13.septembrī.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akcijas Latvijas Pasts rīko jau kopš 2014.gada un pēdējos piecus gadus sadarbojas ar Latvijas vecāku organizāciju Mammamuntetiem.lv.

Pastkaršu nosūtīšanai izveidotajā interneta vietnē www.nosutipastkarti.lv iespējams autorizēties no šodienas, 2020.gada 25.augusta, izmantojot savu sociālo tīklu Facebook vai Twitter kontu. Lai pastkartes savlaicīgi sasniegtu īstos adresātus Latvijas Republikas teritorijā, ir būtiski pareizi aizpildīt prasītos adreses laukus, norādot arī korektu pasta indeksu, jo pretējā gadījumā pastkarte pie saņēmēja var ceļot ilgāku laiku. Indeksa precizēšanai pastkaršu sūtīšanas vietnē integrēts adreses pārbaudes rīks.

 

 

Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akcijas Latvijas Pasts rīko jau kopš 2014.gada un pēdējos piecus gadus sadarbojas ar Latvijas vecāku organizāciju Mammamuntetiem.lv, veicinot apziņu un izpratni par tētu lomu ģimenē un bērnu audzināšanā. 

 

Apsveikuma pastkaršu dizains akcijai katru gadu tiek veidots īpaši, akcentējot tētus raksturojošas iezīmes vai izceļot viņu īpašās prasmes.

 

Apsveikuma pastkaršu dizains akcijai katru gadu tiek veidots īpaši, akcentējot tētus raksturojošas iezīmes vai izceļot viņu īpašās prasmes: piemēram, 2018.gada pastkaršu tēma bija Katram tādu tēti kā man!, bet 2019.gadā varēja izvēlēties kādu no apsveikuma pastkartēm par tēmu Mans tētis – čempions jokošanā, padomu sniegšanā vai lutināšanā. 2020.gadā tiek izceltas tētu dažādās prasmes – sasmīdināt, pagatavot visgardāko maltīti un vienmēr atbalstīt.

 

 

 

 

Apvienojot pastkaršu sūtīšanas seno tradīciju ar mūsdienu digitālo tehnoloģiju iespējām, Latvijas Pasts kopš 2011.gada organizē pastkaršu sūtīšanas akcijas sociālajos tīklos. Populārākās no tām veltītas Mātes un Tēva dienai.

Reklāma
Reklāma

 

Latvijas Pasts un Mammamuntetiem.lv novēl priecīgu Tēva dienu un aicina izmantot iespēju sveikt tēti ar īpašu pastkarti, atgādinot, ka pastkaršu skaits ir ierobežots. 

 

 

 

 

2020.gada Tēva dienas pastkaršu dizaini aplūkojami un apsveikumu nosūtīšana iespējama te

 

 

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3400 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību. 

 

Par Mammamuntetiem.lv

Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv ir sociālais uzņēmējs, kura galvenā darbība saistīta ar vecāku informēšanu, izglītošanu un vecāku interešu pārstāvniecību. Būtiska organizācijas darbības joma ir ģimenes vērtības stiprinošu pasākumu un kampaņu organizēšana. Kā viena no Mammamuntetiem.lv prioritātēm ir Tēva dienas popularizēšana ar mērķi sekmēt tēva un bērna brīvā laika pavadīšanu kopā, kā arī sabiedrībā aktualizēt tematu par tēva nozīmi bērna dzīvē. Plašāka informācija – www.tevadiena.lv.