#Konkurss Ģimenes dienas Spēka stāsti! Balvā vienota stila ģimenes krekli no MyGang.lv

Maija mēnesis ir Ģimenes dienas mēnesis - šos svētkus pasaulē un arī Latvijā atzīmē 15. maijā. Par godu tam, Mammamuntetiem.lv rīko konkursu, kura ietvaros iesaka ieteikt ģimenes, ko intervēt Ģimenes dienas Spēka sarunām. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

MyGang.lv ir Latvijā radīts zīmols!

Konkurss norisinās Mammamuntetiem.lv Facebook profilā, un noteikumi ir šādi: 
*Ieraksti komentārā mammu vai tēti, kuru iesaki Ģimenes dienas Spēka sarunai;
*Komentārā īsumā uzraksti, kāpēc intervijai, kas tiktu publicēta portālā Mammamuntetiem.lv, iesaki tieši šo ģimeni vai cilvēku;
* Lieliski, ja piesekojies ģimeņu kreklu zīmola MyGang Facebook lapai;

*Uzvarētāju noteiksim 18. maija rītā.


BALVAS
Komentāra autoram un arī atzīmētajai ģimenei balvā dāvanu kartes 50 eur vērtībā ģimenes kreklu iegādei interneta veikalā www.mygang.lv (Latvijā radīts zīmols!). 

Reklāma
Reklāma

Ģimenes dienas Spēka stāsti
Ģimenes dienas Spēka stāsti ir sirsnīgu un spēcinošu sarunu sērija ar ģimenēm, mammām, tētiem un speciālistiem par ģimeņu spēku un grūtībām, par to, ko ģimenei nesis Covid-19 gads un kādu redz tuvāku un tālāku nākotni. Spēka stāstos atklājas arī ikviena kā cilvēka vājums un vienlaikus arī spēks šo grūto posmu izdzīvot, līdzi ņemot un rodot arvien jaunas atziņas un saskatot iespējas. 
Spēka stāstu varoņi ir speciālisti, sabiedrībā zināmi cilvēki, ģimenes, mammas un tēti no visas Latvijas (gan no pilsētas, gan no laukiem), kā arī diasporas latvieši. Spēka stāstus veido vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv sadarbībā ar Labklājības ministriju. Stāsti lasāmi www.mammamuntetiem.lv, savukārt video formātā gaidāmi Mammamuntetiem.lv Facebook profilā un Youtube.com kanālā