Jēkabpilī pazudusi jauna meitene

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2004. gadā dzimušo Rasu Diānu Vasiļevsku

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2004. gadā dzimušo Rasu Diānu Vasiļevsku, kura šā gada 1. decembrī ap pulksten 14.00 izgāja no savas dzīvesvietas Jēkabpilī, Pils Rajonā, un līdz šim brīdim viņas atrašanās vieta nav zināma, portālu Jauns.lv informēja policijā.


Iespējams, Rasa atrodas Rīgā.

Meitenes pazīmes:  aptuveni 1,6 m gara, vidējas miesas uzbūves, īsiem melniem matiem, uz labās rokas iekšdelma tetovējums - lauztas līnijas.  Bija ģērbusies: tumši zilas krāsas virsjakā ar kapuci, kurai ir melnas krāsas pūka, pelēkās džinsa biksēs, melnos sporta apavos "adidas" ar baltām svītrām.


Valsts policija aicina atsaukties ikvienu, kuram ir zināma Rasas Diānas iespējamā atrašanās vieta vai jebkāda cita informācija, kas varētu palīdzēt viņas atrašanā. Sazināties ar policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

 

Reklāma
Reklāma

No portāla: Jauns.lv