Mans bērns - Lauviņa (23.07.–23.08.)

Tipisks Lauvas zīmē dzimis mazulis ir dzīvespriecīgs, kustīgs, impulsīvs un drosmīgs. Viņam patīk būt uzmanības centrā, komandēt, izrīkot.

Mans bērns - Lauviņa (23.07.–23.08.)

FOTO: Shutterstock.com

Vadošā planēta — Saule
Stihija — Uguns
Akmeņi — rubīns
Talismans — ērglis
Nedēļas diena — svētdiena
Krāsas — zeltainie toņi, oranža, purpursarkana
Ziedi — krizantēmas, kliņģerītes, saulespuķes, hiacintes

Šā bērna temperamentīgajā raksturā lieliski apvienojas bērnišķīgs rotaļīgums ar pieauguša cilvēka cienīgu dziļdomību un filozofisku attieksmi pret dzīvi.

Ja Lauviņa nolēmusi kaut ko sasniegt, izzināt vai iegūt, velti mēģināt viņu atturēt. Pārliecība un nopietnība, ar kādu mazulis ķeras pie nodomu īstenošanas, ikvienam liks saprast, ka iebildumus viņš necietīs — ja vajadzēs, piecirtīs kāju, ietiepsies, kliegs, raudās, bet savu panāks. Rotaļlietām jābūt izturīgām un košām, bet vislielākā vērtība viņa acīs būs mantiņām, ar kurām var palepoties vienaudžiem.

Lauviņa ir ļoti rosīgs bērns, brīžiem pat pārāk, taču tas nenozīmē, ka viņa aktivitātes vajadzētu ierobežot — tikai jāievirza vēlamajā gultnē, turklāt tā, lai mazulim liktos, ka izvēli ir izdarījis viņš pats. Vecāku stingrībai jāizpaužas nevis aizliegumos, bet pamatotās, loģiskās un nepiekāpīgās prasībās.

Mazā Lauviņa ir dzīvespriecīga un azartiska. Gatava dejot, dziedāt, izrādīt visu, ko vien māk, lai tikai iekārtotu apkārtējo uzmanību, simpātijas un uzslavas.

Ja mazo Lauviņu ignorē, nepievērš uzmanību vai neņem vērā viņas vēlmes, viņa var apvainoties līdz sirds dziļumiem, par ko liecinās kaitinošā uzvedība.

Lauviņa spēj būt augstsirdīga un dāsna. Viņa laipni atļaus citiem bērniem spēlēties ar savām rotaļlietām un cienās ar našķiem, tomēr labāko un garšīgāko nekautrēsies paturēt sev. Lauviņa aizstāvēs vājākos, palīdzēs grūtībās nokļuvušam draugam.


Avots: Bērnu horoskopu sērija, Daces Bērziņas teksts, apgāds Jumava, 2008.

Reklāma
Reklāma