Novembrī Stradiņa slimnīca smēķētājiem piedāvās konsultācijas bez rindas

Novembrī Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā noteiktos laikos smēķētāji varēs ierasties uz pārbaudēm un konsultācijām par plaušu veselību, iepriekš nepierakstoties rindā, informē slimnīcas pārstāve Janita Veinberga.

FOTO: Shutterstock.com

"Stradiņa slimnīcas speciālisti - ārsti un māsas -, veido īpašu aktivitāšu plānu novembra mēnesim,
tādejādi dodot savu artavu Latvijas sabiedrības veselībai" norādīja Veinberga.
 
Pēc viņas paustā, visu novembri Stradiņa slimnīcas speciālisti piedāvās Latvijas iedzīvotājiem dažādas aktivitātes - gan ārstu konsultācijas, gan māsu pieredzi. Visu pasākumu plānu iesāks ar slimnīcas torakālās ķirurģijas speciālista Artjoma Špaka un viņa kolēģu iniciētu akciju, kurā noteiktos laikos smēķētāji varēs ierasties uz pārbaudēm un konsultācijām par plaušu veselību, iepriekš nepierakstoties rindā. Ja būs nepieciešamība, tiks nodrošināta iespēja saņemt arī plaušu izmeklējumus, kas gan būs maksas pakalpojums, piebilda Veinberga.
 
Tāpat tapis arī īpašs rīks - plaušu vēža riska aprēķina kalkulators, kurš pieejams mājaslapā Vezarisks.lv. Tajā, ievadot datus par sevi vai kādu savu tuvinieku, iespējams aprēķināt potenciālo plaušu vēža risku nākotnē un aizdomāties par to, vai nebūtu īstais laiks izmantot iespēju, ierasties uz konsultāciju.
 
Novembra sākumā slimnīcas darbinieki vienosies arī kopējā pasākumā, nododot asinis Valsts asinsdonoru centra autobusā, slimnīcas teritorijā.
 
Arī Stradiņa slimnīcas māsas veidos īpašu dienu, kurā dažādu profilu māsas piedāvās ikvienam  interesentam ierasties uz konsultācijām un izmeklējumiem. Ko darīt ar jutīgo jaundzimušā ādu, kā pareizi aprūpēt gulošo vecmāmuļu, kāds ir paša cukura līmenis asinīs un vēl daudz citu noderīgu zināšanu būs iespējams iegūt vienas dienas pasākumā "Stradiņu māsas - Latvijas simtgadei".
 
Mēneša noslēgumā slimnīcas radioloģijas speciālisti aicinās Latvijas ģimenes ārstus uz bezmaksas
konferenci, lai iepazīstinātu ar mūsdienu radioloģijas un izmeklējumu iespējām.

 

Reklāma
Reklāma