Aizkustinošā preses konferencē Dziesmusvētku organizētāji paziņo, ka svētku laikā koriste laidusi pasaulē mazuli

Aizvadīto Dziesmu un deju svētku laikā kāda koriste no pasākuma norises vietas nogādāta slimnīcā, jo viņai sākušās dzemdības, pirmdien preses konferencē pastāstīja svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča, kura pēc aizkustinošā vēstījuma neslēpa aizkustinājuma asaras.

 

FOTO: Shutterstock.com

Viņa uzsvēra, ka šāda sagadīšanās noteikti ir vērtējama simboliski. "Vakar no rīta mēs šo informāciju saņēmām, ka Dziesmu svētku laikā koriste ir kļuvusi par māmiņu, un tas ir ļoti simboliski," stāstīja Juhņēviča.


Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktore Liene Cipule preses konferencē apstiprināja, ka kādai koristei šie Dziesmu svētki paliks atmiņā ar ļoti īpašu notikumu. "Mūsu dienests nogādāja māmiņu dzemdību namā laicīgi, un viss notika," norādīja Cipule, notikušā detaļas sīkāk gan nekomentējot.

Juhņēviča solīja nākotnē uzmeklēt Dziesmu svētku laikā pasaulē nākušo mazuli.

Kā ziņots, kopumā Dziesmu un deju svētki gan rīkotāju, gan operatīvo dienestu vērtējumā ir aizvadīti ļoti mierīgi.

Reklāma
Reklāma

 
Cipule preses konferencē slavēja svētku dalībniekus, kas preventīvi bija parūpējušies par savu veselību, tādēļ nevienam dalībniekam nenācās nokļūt slimnīcā ar smagām veselības problēmām. Viņa gan piebilda, ka daži dalībnieki tika nogādāti ārstniecības iestādēs tālāku pārbaužu veikšanai.

 

Informācija no portāla Jauns.lv