9. jūnijā bez maksas varēs klausīties interesantas un vērīgas lekcijas par veselīgu dzīvesveidu

Visi zina, veselīgs dzīvesveids ir svarīgs. Tomēr daudzi joprojām uzskata, ka aiz šīs frāzes slēpjas neskaitāmas stundas sporta zālē, pārtikšana no salātiem vien un atteikšanās un lielas daļas dzīves mazo prieku. Lai uzzinātu, kas patiesībā ir veselīgs dzīvesveids, kā arī dzirdētu ieteikumus no speciālistiem, ikviens rīdzinieks tiek aicināts apmeklēt Veselīga dzīvesveida dienu 9. jūnijā!

FOTO: Shutterstock.com

No 12.00 līdz 17.15 Rīgas Skolēnu pilī, Krišjāņa Barona ielā 99, Veselīga Dzīvesveida dienas ietvaros, norisināsies ārstu lekcijas.

Tās vadīs pieredzējuši un profesionāli veselības nozares speciālisti. Lekciju tēmu klāsts paredzēts plašai auditorijai, tāpēc ikkatrs spēs atrast sev saistošu tēmu. Tiem, kuri pievērš īpašu uzmanību savam uzturam, noteikti būs interesanta uztura speciālistes Gundegas Rudzītes-Aņiščenko lekcija „Ēd, kusties, priecājies!”, kuras laikā varēs uzzināt, kā un kāpēc aizstāt neveselīgos gaļas izstrādājumus ar veselīgām uzkodām. Pediatre Liene Smane skaidros, kāpēc bērni tik bieži slimo un vai to iespējams atrisināt ar vakcīnām. Tāpat tiks arī apspriestas tādas tēmas kā sirds veselība, atkarību risks, plaušu veselība un daudz kas cits.

Kā īpašs jaunums šogad paredzētas praktiskas uztura meistarklases senioriem! Tajās uztura speciālistes stāstīs, kādēļ lētie gaļas izstrādājumi nav veselīgi, kāda ir to saistība ar onkoloģiskām saslimšanām un uz vietas piedāvās pagatavot veselīgas alternatīvas.

Meistarklases vadīs 2 uztura speciālistes, mācot gatavot veselīgas uzkodas, kuras, protams, varēs arī nogaršot un novērtēt.

Lekcijas aicināts apmeklēt ikviens, tomēr ierobežoto vietu dēļ, lūdzam uz sev interesējošajām lekcijām pieteikties laicīgi. Tiekamies 9. jūnijā!


Pieteikšanās, zvanot uz tālruni 28305097. Lūgums norādīt vārdu, uzvārdu un interesējošo lekciju (-as) vai uztura meistarklases laiku!

 

Reklāma
Reklāma

UZTURA MEISTARKLAŠU LAIKI:
13:00-13:45
14:00-14:45
15:00-15:45
16:00-16:45
Piesakoties lūgums norādīt interesējošo meistarklases laiku!