Motormuzejā bez maksas varēs nokārtot velosipēda vadītāja eksāmenu

Vasarās iemīļots pārvietošanās līdzeklis jauniešiem ir velosipēds. Lai braukšana ar divriteni sagādātu ne vien prieku, bet būtu arī droša, Rīgas Motormuzejs no 4. līdz 8.jūnijam aicina bērnus un jauniešus sagatavoties vasarai, apgūstot svarīgākos ceļu satiksmes drošības noteikumus un nokārtojot velosipēda vadītāja teorētisko eksāmenu. 

Pirmajā jūnija nedēļā katru dienu motormuzejā tiks organizēti divi teorētiskie velosipēda vadītāja eksāmeni grupās līdz 15 personām.

FOTO: Shutterstock.com

Pirmajā jūnija nedēļā katru dienu motormuzejā tiks organizēti divi teorētiskie velosipēda vadītāja eksāmeni grupās līdz 15 personām.

Pirmajā jūnija nedēļā katru dienu motormuzejā tiks organizēti divi teorētiskie velosipēda vadītāja eksāmeni grupās līdz 15 personām. Pirms eksāmena dalībniekiem būs iespēja piedalīties kopsavilkuma atkārtojuma nodarbībā par būtiskākajiem noteikumiem velosipēda vadītājiem. Uz eksāmenu obligāti jāņem līdzi personas apliecinošs dokuments (pase, ID karte, dzimšanas apliecība). Dalība nodarbībā un eksāmens ir bezmaksas.

 

 

Apmācības un eksāmenu norises laiki:

10:30 - 12:30

13:00 - 15:00

Ierašanās un reģistrēšanās 15 minūtes pirms grupas sākuma laika

Reklāma
Reklāma

Apmācība un eksāmens – bez maksas

Atkārtots eksāmens 1,08 Eur (jāsamaksā kasē pie reģistrēšanās)

 

Pieteikšanās zvanot uz info tālruni 67025856.

Papildu informāciju skatīties šeit.