Siguldas novada pašvaldība līdzfinansēs ēdināšanu novada pirmsskolniekiem

Atbalstot Siguldas novada ģimenes, kurās aug bērnudārznieki, pašvaldība līdzfinansēs 10% no ēdināšanas pakalpojuma maksas visiem pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem. To paredz 21.decembrī Siguldas novada pašvaldības domes sēdē apstiprinātās izmaiņas saistošajos noteikumos par materiālās palīdzības pabalstiem Siguldas novadā.

FOTO: Shutterstock.com

Atlaide tiks piemērota arī tiem Siguldas novadā deklarētajiem bērniem, kuri apmeklē privātās pirmsskolas izglītības iestādes vai bērnudārzus citās administratīvajās teritorijās.

Pašvaldības līdzfinansējums tiks piemērots pēc noteikumu stāšanās spēkā 2018.gada pirmajos mēnešos. Lai saņemtu ēdināšanas pakalpojuma maksas atlaidi, ģimenēm papildu darbības nebūs jāveic.

Reklāma
Reklāma

Jau ziņots, ka novembrī Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics un domes priekšsēdētāja vietniece Līga Sausiņa tikās ar visu bērnudārzu padomēm, kur ar klātesošajiem vecākiem vienojās par pašvaldības līdzfinansējuma apjomu ēdināšanas pakalpojuma maksai pirmsskolas izglītības iestādēs, kā arī par to, ka pašvaldība segs ēdināšanas pakalpojuma maksas pieauguma daļu, ja tāda tiks prasīta atbilstoši publiskā iepirkuma līguma nosacījumiem un būs ekonomiski pamatota.