Grūtniece no Jelgavas loterijā vinnē gandrīz 100 000 eiro. Apsveicam!

Latloto 5 no 35 gandrīz 100 000 eiro laimējusi sieviete, kurai pēc 2 nedēļām jādzemdē otrais bērniņš. Veiksminiece ir no Jelgavas un loterijā spēlējot tikai mēneša divpadmsitajos datumos, kas ir viņas pirmā mazuļa dzimšanas diena. Portāls mammamuntetiem.lv sveic veiksminieci gan ar iegūto vinnestu, gan gaidāmo mazulīti!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Vaicāta, kā domā tērēt laimēto naudas summu, veiksminiece smaidot atbildēja: „Man tagad tikai autiņbiksītes prātā, jo pēc divām nedēļām gaidu piedzimstam otro bērniņu”.

 

Kā liecina informācija Latvijas Loto mājas lapā, Latvijas Loto birojā vakar ieradusies loterijas spēlētāja, kura aizvadītajās brīvdienās laimēja vairāk nekā 97 000 eiro vērtu laimestu. Veiksminiece savu vārdu plašākai sabiedrībai atklāt nevēlējās, bet pastāstīja, ka dzīvo Jelgavā un loterijas parasti spēlē 12. mēneša datumos, jo 12 ir viņas mazā bērniņa dzimšanas datums, un viņa ticot šī datuma veiksmei.

 

Tiesa gan, viņai mēdzot veikties arī citos datumos, piemēram, pirms nedēļas, 5. aprīļa, Latloto 5 no 35 izlozē viņa esot uzminējusi 4 skaitļus un laimējusi 115 eiro. Par savu laimestu jelgavniece uzzinājusi savā iLoto spēlētāja profilā. Vaicāta, kā domā tērēt laimēto naudas summu, veiksminiece smaidot atbildēja: „Man tagad tikai autiņbiksītes prātā, jo pēc divām nedēļām gaidu piedzimstam otro bērniņu”.

Reklāma
Reklāma

 

Sestdienas, 12.aprīļa izlozē, skaitļu loterijā Latloto 5 no 35 tika pareizi uzminēta laimīgā skaitļu kombinācija – 10, 22, 23, 24, 26 un laimēti 97 893 eiro!