Rīgā bez maksas varēs klausīties lekcijas par personības attīstību

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar Latvijas Ģimenes psihoterapeitu biedrību sāk publisko bezmaksas psiholoģijas lekciju ciklu "Personības attīstība un savstarpējās attiecības", aicinot Rīgas iedzīvotājus papildināt savas zināšanās un prasmes par psihoemocionālās veselības stiprināšanu, vecāku un bērnu attiecībām.

FOTO: Marika Eglīte

 

 

Pirmā nodarbība "Vecāku - bērnu pozitīvu attiecību veidošana" notiks 27.februārī no plkst.18 līdz 21 Latvijas Universitātē (Raiņa bulvāris, 19) 104.telpā (6. auditorija). Tajā piedalīsies psihoterapeites Gunta Jakovela, Tatjana Kutuzova un Jolanta Ūsiņa.

 

Šogad Rīgas dome, balstoties uz Rīgas pašvaldības veselības stratēģijā "Vesels rīdzinieks - veselā Rīgā" izvirzīto mērķi par ģimenisku, veselīgu un aktīvu sabiedrību, uzsāk sadarbību ar Latvijas Ģimenes psihoterapeitu biedrību, atbalstot publisko psiholoģijas lekciju ciklu "Personības attīstība un savstarpējās attiecības".

 

Lekciju ciklā tiks skartas dažādas tēmas - veselīgs un aktīvs dzīvesveids, harmoniskas vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, vecāku atbalsts bērnu skolas gaitās, mācīšanās traucējumi bērniem, atbalsts atkarīgajiem un līdzatkarīgajiem, fiziskās un psihoemocionālās veselības veicināšana u.c.

 

Reklāma
Reklāma

Kopumā ir paredzētas 10 publiskās lekcijas (vienu reizi mēnesī) visa gada garumā, kurās savās zināšanās dalīsies Latvijā zināmi ģimenes psihoterapeiti. Lekciju moderators ir Aina Poiša. Visas lekcijas ir bezmaksas. Pirms katras lekcijas pasākuma vieta tiks precizēta.

 

Lai apmeklētu pasākumu, iepriekš jāpiesakās pie Rīgas domes Labklājības departamenta speciālistes Katerinas Žigas, rakstot uz e-pastu katerina.ziga@riga.lv vai zvanot pa tālruni 67037318.

 

Vairāk informācijas par lekciju ciklu un tēmām var uzzināt pie Latvijas Ģimenes psihoterapeitu biedrības priekšsēdētājas Sarmītes Bambānes, rakstot uz e-pastu sarmitebambane@inbox.lv vai zvanot pa tālruni 26793080, kā arī apmeklējot Rīgas domes Labklājības departamenta mājas lapu.

 

Materiāls tapis, izmantojot Rīgas pašvaldības interneta vietnē pieejamo informāciju.