Dāvana ikvienai sievietei!

Tuvojoties svētkiem arvien aktuālāks ir jautājums, ko tad uzdāvināt saviem radiem un draugiem? Lieliska dāvana ikvienai sievietei - mammai, māsai, draudzenei, krustmātei vai omītei - būs dāvanu karte Gudro Sievu skolā. Te iespējams atpūsties no ikdienas rūpēm, radoši pavadīt vakarus un iegūt jaunus hobijus.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Ideāla dāvana ikvienai sievietei - Gudro Sievu skolas dāvanu karte!

Ar Gudro Sievu skolas dāvanu karti Tu vari uzdāvināt konkrētas nodarbības apmeklējumu vai arī uz kartes norādīt naudas summu, par kuru dāvanas saņēmējs pats var izvēlēties, kādu semināru vai meistardarbnīcu apmeklēt.

 

Dāvanu karti iespējams saņemt gan papīra formātā, gan elektroniski!

 

 Lai iegūtu dāvanu karti savā īpašumā:

1. SPIED ŠEIT, nospied pogu „Pirkt”;

2. Ievadi savus datus, kas nepieciešami, lai mēs Tev izrakstītu rēķinu;

3. Saņem e-pastā rēķinu un apmaksā to.

4. Pēc rēķina apmaksas dāvanu karti Tu saņemsi savā e-pastā.

5. Ja vēlies iegūt karti taustāmā formātā, raksti uz gudrosievuskola@mammam.lv vai zvani 22472799, 67217065.

 

 

Dāvanu kartes izmantošana:

· Ja Tavā rīcībā ir Gudro Sievu skolas dāvanu karte, Tu vari pieteikties nodarbībām un norēķināties par tām ar dāvanu karti. Nodarbībai piesakies rakstot uz gudrosievuskola@mammam.lv.

· Ja dāvanu kartē norādītā summa ir lielāka par nodarbības maksu, dāvanu karti vari izmantot vairākas reizes.

· Ja maksa par nodarbību ir lielāka par dāvanu kartes atlikumu, starpība tev būs jāpiemaksā.

· Ja maksa par nodarbību ir mazāka, nekā dāvanu kartē norādītā summa, starpība netiek atmaksāta.

· Kartes derīguma termiņš ir trīs mēneši kopš kartes iegādes brīža. Ja šajā laikā karte netiek izmantota pilnībā, atlikums netiek izmaksāts.

 

Ja rodas jautājumi par dāvanu kartes iegādi vai izmantošanu, raksti uz gudrosievuskola@mammam.lv vai zvani 22472799, 67217065.

 

Reklāma
Reklāma

 

Gudro Sievu skolā var apmeklēt!

 

Nodarbības skaistumam - Stila meistarklases un Grima kursi pie Baibas Grīnas, kā arī nodarbība lielām un mazām dāmām - Mācāmies pīt dažādas bizes.

Kursi iedvesmai un pašapziņai - sievišķību un pašapziņu var smelties divu nodarbību kursos Kā iemīlēt pašai sevi? un sešu nodarbību seminārā Kā kļūt laimīgākai? Plānot veiksmīgu dzīvi, karjeru un attiecības vari divu nodarbību seminārā Mērķu apzināšanās un realizēšana.

Radošās darbnīcas - senlatviešu adīšanas iemaņas mācāmies nodarbībā Tapošanas māksla, čaklās mammas savām mazajām princesēm var iemācīties šūt kleitas bez šujmašīnas palīdzības nodarbībā Kleita meitiņai, savukārt mākslinieciskas rotas paša rokām var gatavot Ekskluzīvo rotu darbnīcā.

Eko darbnīcas - šajās nodarbībās var iemācīties gatavot Eko sveces un Eko ziepes, turklāt katrs dalībnieks saņems vairākas receptes, lai turpmāk šos produktus varētu gatavot mājās.

Individuālās konsultācijas - atbildes uz saviem personīgajiem jautājumiem var atrast Astrologa konsultācijā, savukārt iedvesmu un spēku jaunām idejām, mērķiem un pašapziņas stiprināšanai smelties Personības izaugsmes konsultācijā.

Fotosesijas - mākslinieciskā erotiskajā fotosesijā savu skaistumu var iemūžināt visi drosmīgie, jo auguma parametriem un vecumam šajā piedzīvojumā nav nozīmes.

Pirmsdzemdību kursi topošajiem vecākiem un vingrošana fizioterapeta vadībā gan lieliem, gan maziem. 

 

 

Nodarbības notiek mājīgajās Gudro Sievu skolas telpās

Rīgā, Brīvības ielā 40 (pagalmā)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Nodarbībās cienāsim ar Dallmayr kafiju un maiznīcas Flora cepumiem