Iesūti darbus mazo modes dizaineru konkursam! Iesūtīšanas laiks pagarināts!

Bērnu apģērbu zīmols Petra.lv un ģimenes portāls www.mammamuntetiem.lv aicina iejusties dizainera tēlā un uzzīmēt skaistāko kleitu Petrai un krāšņāko kreklu viņas brālim!:)

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Vai atceries, ka, maza būdama, savām papīra lellēm zīmēji žilbinošas kleitas? Iemāci to arī saviem bērniem!

 

Pastāsti savam bērnam par šo košo vasaras konkursu, kura balvā - skaistas, Latvijā darinātas bērnu drēbes!

Kas mazajam konkursa dalībniekam jādara? 

1) izprintē Petras lellīti;

2) uz atsevišķas lapas viņai uzzīmē, Tavuprāt, skaistāko kleitu

(atceries, ka piemērīt kleitu Petrai vari, zīmējot caur loga stiklu);

3) vai izkrāso un apzīmē puišu T-kreklu - ar traktoriem, močiem, dinozauriem vai citādiem brīnumiem, ko gribētu redzēt uz sava krekliņa – uzvarētājam dāvanā būs tāds krekliņš!:)

Reklāma
Reklāma

4) parādi savu radošo veikumu mums un citiem - atsūti ieskanētu vai nofotografētu kleitu/kreklu uz redakcija@mammam.lv, katrina@petra.lv līdz 30. maijam vai pievieno to šā raksta komentāros (konkursa laiku pagarinājām - zīmējumus gaidām līdz 3. jūnijam! Tātad šajā nedēļas nogalē zīmējam!:);

 

5) ja atnesīsi savu zīmējumu personīgi uz Petras darbnīcu Brīvības ielā 204b, tad saņemsi 20% atlaidi pirkumam, ja tādu gribēsi veikt!

 

Visas konkursa laikā iesūtītās vai atnestās uzzīmētās kleitas un kreklus ievietosim mājaslapā Petra.lv un jūnija sākumā izvēlēsimies, mūsuprāt, interesantāko kleitas modeli - un tās dizainers saņems dāvanā kādu no Petras kleitām! Uzvarētāju izziņosim portālā mammamuntetiem.lv, kā arī Petra.lv

 

Izprintē arī lapu ar Petras kleitām un uzmēri tās Petras lellītei!