ESPA Rīga — SPA pašā Rīgas centrā

Ļaujies mirkļa burvībai un baudi brīnišķīgu atpūtu ESPA Rīga, lielākajā ESPA centrā Baltijā!
ESPA Rīga piedāvā relaksēties un atjaunot enerģiju Spa centra sešos stāvos pašā pilsētas sirdī.

Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.

SPA ir viena no pasaulē vadošajām kompānijām SPA jomā, piedāvājot klientiem plašu dabīgo produktu klāstu un novatoriskas, efektīvas procedūras. ESPA procedūras ir veidotas, apvienojot aromterapiju, talasoterapiju un fitoterapiju ar labākajām senajām un modernajām dziedniecības un relaksācijas tehnikām no visas pasaules.


ESPA nav raksturīga atsevišķa iezīme, bet gan daudzu iezīmju kopums. ESPA filozofija ir balstīta uz pārliecību, ka ir jāizmanto labākās seno un mūsdienu procedūru tradīcijas, lietojot augstākās kvalitātes kosmētikas līdzekļus un jaunumus ādas kopšanas nozarē. Izmantojot šos elementus, ESPA filozofija ir vērsta uz klienta dzīvesveida pilnveidošanu un uzlabošanu.

ESPA filozofija ir balstīta uz pārliecību, ka ir jāizmanto labākās seno un mūsdienu procedūru tradīcijas, lietojot augstākās kvalitātes kosmētikas līdzekļus un jaunumus ādas kopšanas nozarē.

SPA komplekss atrodas pašā Rīgas sirdī, pazīstamā latviešu arhitekta Konstantīna Pēkšēna 19.gadsimta beigās veidotā jūgendstila ēkā, kas ietilpst Radisson Blu Hotel Latvija kompleksā. Interjera dizains izceļas ar oriģinalitāti, apvienojot mūsdienīgu apdari un senās ēkas īpatnības. Centrālie ESPA Rīga ēkas elementi ir spirālveida kāpnes, kas klātas ar melnu kristālu un zelta mozaīkas apdari, kā arī skaistā, slavenās dizaineres Evas Menzes (Eva Menz) veidotā lustra ar kristāla pērlītēm. ESPA Rīga ir moderns pieczvaigžņu SPA komplekss ar izsmalcinātu interjeru, kas  izvietots sešos stāvos un unikāli pielāgots, lai sniegtu patiesi holistisku un brīnišķīgu relaksāciju katram SPA viesim un klientam.
Savu ceļojumu SPA pasaulē viesi un klienti sāk ar attīrīšanās un enerģiju sniedzošiem rituāliem ūdeņos un pirtīs. Plašās ģērbtuves, privātās atpūtas zonas un elegantās procedūru telpas ieturētas vienotā stilā, lai SPA viesi un klienti izbaudītu mierīgu un pilnvērtīgu atpūtu. ESPA Rīga atrašanās vieta un arhitektoniskais vēstījums apvienots ar dziednieciskām un relaksējošām procedūrām, lai sniegtu neaizmirstamu pieredzi visiem SPA viesiem, nodrošinātu labsajūtu un izsmalcinātu relaksāciju.


ESPA procedūras ir veidotas, balstoties uz senajām un modernajām dziedniecības un relaksācijas tehnikām no visas pasaules, kas ir ESPA procedūru koncepcijas pamatā. ESPA Rīga nodrošina augstas kvalitātes pakalpojumus, rūpīgu un personisku attieksmi pret katru klientu.

ESPA izstrādājusi saudzējošu un saspringumu mazinošu masāžu sievietēm, kuras gaida mazuli, vai kurām bērniņš jau ir piedzimis. Nomierinošā un kopjošā procedūra palīdz justies komfortabli šajā īpašajā un skaistajā gaidīšanas laikā. Tā mazina muguras sāpes, galvassāpes, plecu un kakla spriedzi, kā arī uzlabo ādas elastīgumu.Reklāma
ReklāmaESPA Rīga, Baznīcas iela 4a, Rīga, Latvija.


Kontaktinformācija un rezervācijas + 371 677 15 222 vai spa@espariga.com


Darba laiks: Pirmdiena - Svētdiena 7:30 – 22:30

Ieskaties: www.espariga.com