Decembrī būs atvērti vairāki Ziemassvētku tirdziņi Rīgā

Svētku gaidīšanas laikā galvaspilsētā norisinās ne tikai pasākumi un ir aplūkojams tematisks noformējums, bet arī sarūpēti Ziemassvētku tirdziņi, kur var iegādāties dāvanas un gardumus.
Sajūti īpašo svētku noskaņu Ziemassvētku tirdziņos!

FOTO: Shutterstock.com

Sajūti īpašo svētku noskaņu Ziemassvētku tirdziņos!

Ziemassvētku tirdziņi centrā:

 

  • Doma laukumā līdz pat 1. janvārim var ne tikai iegādāties oriģinālas un sirsnīgas dāvanas, amatnieku gatavotus suvenīrus, nogaršot Ziemassvētku laika ēdienus un dzērienus, bet nedēļu nogalēs gūt prieku un kopības sajūtu, izbaudot dažādu mākslinieku priekšnesumus.
  • Esplanādes parkā svētku sajūta būs baudāma ik dienu līdz 31. decembrim, kur līdzās Ziemassvētku labumu tirdziņam izveidotajā “Trušu karalistē” īpaši tiek gaidītas ģimenes ar bērniem, savukārt no panorāmas rata ikviens ir aicināts palūkoties uz ziemīgo Rīgas ainavu no augšas.
  • Tallinas ielas kvartālā trīs svētdienās – 4., 11. un 18. decembrī – no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 Adventes tirdziņā  varēs meklēt svētku un kopības sajūtu. Būs silti dzērieni, svaigas piparkūkas un lērums iepriecinājumu likšanai zem eglītes.
  • Fon Stricka villā trešajā adventē, 11. decembrī, no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00 varēs iegādāties tematiskas dāvanas.
  • Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē 15. decembrī no plkst. 13.00 līdz plkst. 19.00 un 16. decembrī no plkst. 11.00 līdz plkst. 19.00 norisināsies Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas organizēts Ziemassvētku grāmatu tirdziņš.
  • Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā no 15. līdz 17. decembrim gaidāms Senioru Ziemassvētku tirdziņš, kur adījumus, tamborējumus, filcējumus, dzintara rotaslietas, svētku noskaņās veidotus dekorus un citus rokām darinātus izstrādājumus piedāvās vairāk nekā 20 seniori.

 

Reklāma
Reklāma

Ziemassvētku tirdziņi apkaimēs:

 

  • Āgenskalna Ziemassvētku tirdziņā ik uz soļa būs mazi pārsteigumi un atklājumi – negaidītas garšas, intriģējoši stāsti un personības, tirgotāji no visas Latvijas, tikko ceptas piparkūkas, karsti dzērieni, silti adījumi un oriģinālas dāvanas. Tirgū varēs pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem sarunās pie karstvīna, baudīt pusdienas vai vēlās brokastis, griezties karuselī, ko veidojusi godalgoto arhitektu Mailīšu ģimene kopā ar Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas un Ogres tehnikuma vides dizaina studentiem, kā arī ļauties svētku gaisotnei līdz pat 31. decembrim.
  • Kalnciema kvartāla ikgadējo Ziemassvētku tirdziņu aicināti apmeklēt rīdzinieki un pilsētas viesi katru decembra nedēļas nogali, kur valdīs īpaša svētku noskaņa. Varēs doties brīvdienu pastaigās atjaunoto 19. gadsimta koka māju pagalmā, izvēlēties īpašas svētku dāvanas no vietējiem mājražotājiem un modes zīmoliem, parunāties ar tirgotājiem, kā arī baudīt karstvīnu un brokastis svētku gaisotnē visa mēneša garumā. Īpašs notikums Kalnciema kvartāla galerijā būs “Mākslas medības”, kur savus darbus piedāvās aplūkot un iegādāties jaunie mākslinieki no Latvijas Mākslas akadēmijas.
  • “Viskaļos” (Viskaļu ielā 36A) notiks biedrības “Free Riga” vēl neredzētu lietu Ziemassvētku tirdziņš. Sestdien, 10. decembrī, no plkst. 11.00 līdz plkst. 20.00 un 11. decembrī no plkst. 11.00 līdz plkst. 19.00
  • Mežaparkā (Atpūtas alejā) ir iecerēts rīkot ielu tirdzniecību, piedāvājot dažādus gardumus un svētku dāvanas. Tirdzniecība būs atvērta divās nedēļas nogalēs – 10. un 11., kā arī 17. un 18. decembrī.