Vislabākā dāvana vecvecākiem!

Rudens nāk ar piparmētru tējas smaržu un saldo medus garšu, ko bites vectēva dravā čakli sarūpējušas. Vecmāmiņas siltās un ar mīlestību adītās zeķes paglābj no dzestruma un sasilda pēdas, kad mazliet salst. Arī sirds ir silta. Tajā mājo atmiņas par mirkļiem, kas šovasar likuši smaidīt. Picturehappy.lv ir parūpējies par iespēju dalīties ar labajām emocijām.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Picture Happy izveidojot vienu fotogrāmatu, otru saņem par brīvu!

 

Mirkļi, kas apstādināti bildēs, ir skaista dāvana, kad brīvdienās dodies ciemos pie saviem mīļajiem vecvecākiem, kas ilgojas pēc kopīgiem smaidiem un dalīšanās priekā.

Mēdz teikt, ka dāvāts prieks ir divkārši liels prieks, tādēļ, lai smaids tiek katrā vecvecāku mājā, picturehappy.lv ir sarūpējis lielisku dāvanu – personalizēta foto grāmata ar savām bildēm, mīļiem aprakstiem, kas mājo katrā foto grāmatas pāršķirtajā lapaspusē. Un labākā ziņa, ka sarūpējot vienu dāvanu, otra Tev pienākas par brīvu.  

Brīdinām – kamēr vecmāmiņa šķirs foto albuma lapas, Tev, iespējams, būs jānotiesā neskaitāmi gardas ābolmaizes riecieni! Atceries tos nobildēt, jo Ziemassvētkos vari parūpēties par jauku dāvanu vecmammai – iecienītāko recepšu grāmatu ar bildēm. Viņa patiešām priecāsies par šādu dāvanu!  

Reklāma
Reklāma

Par Picture Happy īpašajiem piedāvājumiem un fotogrāmatu izgatavošanu vairāk uzzināsi ŠEIT