Virtuve bez tvaika nosūcēja? Diezin vai!

Tvaika nosūcējs virs plīts ir katras virtuves „must have”, lai māja nesmaržotu pēc ēdiena, kā arī neveidotos ēdienu nosēdumi uz virtuves virsmām un netiktu bojāti virtuves skapīši ar gatavošanas procesā radīto tvaiku.
Kāpēc virtuvē jābūt tvaika nosūcējam?

FOTO: Publicitātes foto

Kāpēc virtuvē jābūt tvaika nosūcējam?

„Izmēģināju Electrolux 700. sērijas iebūvējamo nosūcēju, kas automātiski savienojas ar plīts virsmu, un pats regulē jaudas lielumu pēc veiktajām temperatūras izmaiņām. Jāatzīst, ka nosūcējs ir lielisks ar to, ka darbu izdara tavā vietā, jo tas ir apveltīts ar „Hob2Hood” funkciju – gan apgaismojums, gan režīmi pārslēdzas automātiski un pašam nekas nav jāspiež, ” atklāj divu bērnu mamma Marta.


Electrolux 700. sērijas nosūcējam ir A klases enerģijas patēriņš, kas nozīmē, ka tam ir pietiekami liela jauda, lai virtuves gaiss būtu svaigs, bet tas nepatērē daudz enerģijas resursu. Nosūcēja motors ir pietiekami jaudīgs un gaisa apmaiņa virtuvē notiek ātri.
Būtiska ne tikai jauda un funkcijas, bet arī dizains!

 

Reklāma
Reklāma


„Mūsu virtuves skapīši virs plīts virsmas ir tumši pelēkā krāsā, tāpēc vēlējāmies, lai nosūcējs ir neuzkrītošs un skaisti saplūst ar kopējo dizainu. Šī iemesla dēļ lūkojām pēc nosūcēja, kas ir melnā krāsā. Šo modeli iespējams izvēlēties arī sudraba krāsā, kas lieliski iederētos virtuvē, kuras dizains ir gaišs vai tieši otrādi tumšs, tādējādi veidotojot interesantu kontrastu,” stāsta Marta.