Ceļojam kopā ar bērniem: TOP galamērķi

Ar ģimeni kopā pavadīts laiks ir vislielākā, skaistākā un nenovērtējamākā dzīves vērtība. Ja Tavai ģimenei piemīt ceļotāja gars un azarts, un jūs ik gadu meklējat jaunus ārvalstu ceļojumu galamērķus savai kopīgajai atpūtai, iesakām ieklausīties tūroperatora un ceļošanas eksperta “Novatours” jaunākajās ceļojumu tendencēs atpūtai kopā ar ģimeni.  

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Maroka
Maroka ir patiesi daudzveidīga valsts gan dabas krāšņuma, gan krāsu piesātinātības, gan garšu un aromātu ziņā. Šeit vienu dienu ir iespējams baudīt mierpilnu atpūtu kalnos, nākamajā jau gozēties saulainā pludmalē, bet vēl nākamajā spert soli tuksneša valstībā vai ļauties kādas pilsētas šarmam.  
Tomēr vispārsteidzošākais bērniem varētu būt Sahāras tuksneša apmeklējums. Mazāki bērni to salīdzina ar milzu smilšu rotaļu laukumu, bet lielākie ir sajūsmā iepazīt eksotiskos kamieļus, ar kuriem iespējams doties karavānu braucienos. Bērniem pārsteidzošu un neaizmirstamu pieredzi var sagādāt arī nakšņošana tuksneša valstībā zem klajas debess, pie ugunskuriem, veroties bezgalīgās zvaigžņu ainavās.
Savu ceļojumu uz Maroku meklē šeit.  

 

Tunisija
Ceļotāju ģimenēm, kas lūkojas pēc brīvdienām pie ūdens, bet vēlas ko nedaudz eksotiskāku par Eiropu, jārūpē sev biļetes uz Tunisiju. Vidusjūras apskalotās pludmales un Ziemeļāfrikas siltie laika apstākļi garantēs nevainojamu atpūtu. Tunisijas piekrastē viens aiz otra rindojas ģimenēm draudzīgi kūrorti, viesnīcas un viesu mājās, jo pludmales ir neaprakstāmi apburošas. Ja vēlaties ielūkoties zemūdens pasaulē, tad ir īpaši vērts doties uz Hammametu, taču, ja vēlaties baudīt aktīvāku krāšņumu ūdens ainavu kamieļa mugurā, laivā, no kuģa vai baudīt adrenalīna pilnas ūdens aktivitātes, tad labāk ir doties uz Monastiru. Tomēr, lai kur tiks izvēlētas brīvdienas šajā krāšņajā valstī, ģimenes plāns būs: bezrūpība, peldes, sauļošanās, smilšu pils celšana, mielošanās ar eksotisku, gardu ēdienu. 
Savu ceļojumu uz Tunisiju meklē šeit.

 

Itālija
Ģimenēm, kurās aug bērni ar krāšņu iztēli un mīlestību pret pasakām, noteikti jādodas apciemot Apūlijas reģionu Itālijā. Šo nelielo Itālijas nostūri pašā “zābaka papēdī” apdzīvo virkne ciemu, kas atsauc atmiņā pasakās dzirdētas mītisko būtņu mājvietas. Šeit atrodams ciems, kas sensenos laikos izkalts klintī un to caurvij akmens kāpņu labirinti, bet no tā virsotnes paveras skats pār tāltāliem līdzenumiem – Matera. Šeit iespējams vizualizēt sevi rūķa tēlā, apciemojot Arbelobello, kur viena pie otras slejas baltas mājiņas ar spiciem jumtiem. Šeit iespējams ļauties Bari vecpilsētas augsto mūru ieskautiem un akmens flīžu bruģētajiem labirintiem, lai noslēgumā baudītu pasaulē gardāko gellato (itāļu saldējums) vai nupat ķertas jūras veltes. 
Reģiona burvība ir tā kompaktums. Nedēļas laikā, pārvietojoties ar auto vai sabiedrisko transportu, ir iespējams aplūkot virkni ciematiņu.
Savu ceļojumu uz Itāliju meklē šeit.  

Reklāma
Reklāma

 

Melnkalne
Ģimenēm, kuras novērtē dabas krāšņumu un vienmēr steidz to baudīt, jau no mazotnes radinot bērnus laika pavadīšanai aktīvi, kaut reizi jāieplāno ārvalstu atpūtu Melnkalnē. Melnkalne ir ļoti īpaša valsts ne tikai pārsteidzošā dabas skaistuma ziņā, bet arī tāpēc, ka šeit ir paslēpies Eiropā vienīgais kanjons. Šī ir kalnu un mežu valsts, kurā mājo arī Skadara ezers, kas ir lielākais ezers Balkānos. Ezeru ieskauj nacionālais parks – lieliska vieta pārgājienu mīļotājiem. Šeit ierīkota virkne dažādu grūtību pārgājienu taku, pa kurām var nonākt līdz vēsturiskiem ciematiem, alām, ūdenskritumiem, dabīgiem baseiniem, viensētām vai medus saimniecībām. Ierīkoti ir arī velosipēdistu celiņi un trases. Ūdens izklaižu cienītāji, savukārt novērtēs valsts dažādās aktivitāšu iespējas – mierīga vai adrenalīna pilna laivošana pa kādu no upēm vai ezeriem, snorkelēšanu Adrijas jūrā vai vienkārši peldes. 
Savu ceļojumu uz Melnkalni meklē šeit

 

Par „Novatours”
„Novatours” ir vadošais tūroperators Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kas nodrošina šodien iegādāto pakalpojumu stabilitāti arī nākotnē. Tūroperators organizē brīvdienu un ekskursiju braucienus ar čarterlidojumiem. „Novatours” garantē kvalitatīvus, uzticamus un drošus ceļojumu risinājumus pat uz vistālākajiem galamērķiem.