Man nebūs bērnu

Iesūtījusi Elīna Millere.

Ilustrators: Jānis Beķeris.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Ilustrators: Jānis Beķeris.

Annika (3 gadi) ķemmē mammas matus un prāto: "Mammu es taču varētu būt frizieris, tad mums visiem vairs nevajadzētu iet pie friziera, jo es mājās visus safrizētu... Vispār es jau esmu frizieris, jo es taču Tev ķemmēju jau matus un lieku sprādzes. Nēeee, es tomēr nevaru būt frizieris, jo tad taču man nebūs bērnu!!" Mamma jautā, kāpēc tad nebūs. Annika atbild: "Es taču tad visu laiku būšu mājās un frizēšu!"


Piedalies MAIJA joku konkursā! Balvā koka skrejritenis DIP DAP!

Aizrautīgi, droši, kvalitatīvi un skaistu dizainu – tādi ir Latvijā ražotie DIP DAP koka skrejriteņi jeb līdzsvara riteņi jaunākiem bērniem. DIP DAP divriteņi ir bez pedāļiem vai papildus ritenīšiem, kas tādā veidā attīsta bērniem vecumā no 2 līdz 5 gadiem līdzsvara izjūtu un koordināciju. Mazais riteņbraucējs būs sajūsmā par jaunatklātajām iespējām pārvietoties ar DIP DAP riteni.

 

 

No pagājušā gada DIP DAP savu riteņu piedāvājumu ir papildinājis ne tikai piedāvājot līdzsvara ritenīšus vēl jaunākiem bērniem - sākot jau no diviem gadiem, bet arī plašs piedāvājums ar krāsainiem koka rāmjiem. Šī gada jaunums – krāsotie DIP DAP košās pavasara krāsās!

Reklāma
Reklāma

 

Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPIED ŠEIT!

Maija konkursā piedalīsies anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz 2. jūnijam (ieskaitot).