Vienīgā Kartinga skolas vasaras nometne tieši Tev!

Bērni ir mūsu nākotne un, neapšaubāmi, ir patīkami, ja Tu savam bērnam vari sniegt labāko - ne tikai ikdienišķās rūpes, bet arī citas iespējas. Un mēs to varam - Kartinga skola jūsu bērniem!

Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.

Jau astoto sezonu pēc kārtas „Sporta kompleksā 333” notiek bērniem vasaras 3 mēnešu Kartinga skolas nometne. Kartinga skolas ietvaros jebkurš audzēknis iegūst pirmā līmeņa pamatzināšanas kartinga sporta veidā teorētisko un praktisko nodarbību laikā. 20% kurss ir teorētiskās nodarbības un pārējie 80% ir praktiskā braukšana. Kartinga skolā tiek apgūtas pamat braukšanas prasmes, zināšanas par kartinga uzbūvi, apgūti noteikumi, lai piedalītos oficiālās sacensībās, iegūtas zināšanas par ātrāko un pareizāko braukšanas trajektoriju. Nodarbību laikā audzēkņi ne tikai nodarbojas ar kartinga sporta veidu, bet 1/5 daļa no nodarbības tiek veltīta citiem sporta veidiem - fiziskajām aktivitātēm, tādām kā peldēšana, volejbola spēle, vieglatlētika u.c. Kartinga skolas instruktori ir savā jomā augsti kvalificēti un profesionāli, kā arī ar titulētiem sasniegumiem autosportā. 

 

Arī šajā gadā Kartinga skolas 333 Ropažu novada deklarētos audzēkņus Ropažu novada pašvaldība sadarbībā ar Biedrību „333 Sports Management” atbalsta finansiāli, 3 dalībniekus finansējot 100% un 5 dalībniekiem piešķirot līdzfinansējumu!

Savukārt Latvijas Automobiļu Federācija piešķir 100% stipendiju 6 pēc atlases rezultātiem spēcīgākajiem dalībniekiem. Tāpēc jebkuram ir iespēja saņemt šo stipendiju. Atlase notiks 3.jūnija pirmajās kartinga skolas nodarbības gaitā.

Šogad ir iegādātas jaunas telpas skolas nodarbībām, kā arī esam izveidojuši Kartinga skolas 333 atvērto durvju dienu, kas notiks šī gada 24.maijā laikā no 12:00-15:00 ierodoties jebkurā laikā un pamēģinot bez maksas braucienu ar kartingu, kā arī iegūstot jebkādu informāciju par nometni. Nav nepieciešams iepriekš pieteikties.  

 

Kartinga skolas ieguvums:

  • Par adekvātu cenu iespēja nodarboties ar autosporta veidu;
  • Vislabākais risinājums, lai pārliecinātos, vai ar šo sporta veidu nākotnē būs vēlme nodarboties profesionāli;
  • Vislabākais risinājums, lai apgūtu pamatus autosporta, kartinga sporta veidā pirms dalības augstāka līmeņa sacensībās;
  • Sniedz audzēknim izpratni par braukšanu ar tehniku, kas ir arī kā labs pamats pirms kļūt par ceļu satiksmes dalībnieku;
  • Audzēknis ne tikai nodarbojas ar kartinga sporta veidu, bet apgūs arī teoriju un paralēli nodarbojas ar citiem fiziskiem sporta veidiem;
  • Iespēja pavadīt laiku kopā ar pazīstamiem un titulētiem autosportistiem, kā arī iegūt vērtīgu informāciju par viņu braukšanas iemaņām, stilu, sportista dzīves veidu. 

Kartinga skolas koncepcija / programma ir veidota, lai tā būtu audzēknim interesanta, aizraujoša, daudzveidīga un izglītojoša, reizē arī veselībai noderīgi.

2013.gada sezonas Kartinga skolas vadītāji/ pasniedzēji ir Haralds Šlēgelmilhs, Karlīne Štāla un Otto Birznieks-pieredzējuši ar dažāda līmeņa sasniegumiem autosportā, kuru mērķis ir nodot savas zināšanas jaunajai paaudzei. Arī šie sportisti savu karjeru uzsāka tieši kartinga sporta veidā, jo vairums gadījumos tas ir jebkuras autosporta disciplīnas pamats. Vairums profesionāļu karjeras pamati gan rallijā, gan krosā, gan šosejā ir kartings.

 

„ Arī es esmu mamma un arī man pēc pāris gadiem būs svarīgi, lai bērniem pirms tiesību saņemšanas ir kaut minimālākās iemaņas, sapratne par tehniku, tehniskas gabarītu izjūtas un cita pārliecība saistībā ar braucošu tehniku, tāpēc uzskatu, ka Kartinga skola ir ne tikai sākums autosportam vai vienkārši lieliska iespēja bērnam nodarboties ar tehnisko sporta veidu par samērīgiem līdzekļiem, bet arī lielisks pamats kā topošajam autovadītājam. Esam ļoti gandarīti par profesionālo komandas sastāvu, kuri ar lielāko prieku savas zināšanas nodos jaunajai paaudzei. Uzskatu, ka 333 Kartinga skola 8 gadu laikā ir izveidojusies un augusi un šodien ir ideāla iespēja jebkuram, kuru interesē kartinga skolas ieguvumi.” Par KS 333 vadītāja Nellija Šlēgelmilha.

Reklāma
Reklāma

Sezonas laikā audzēkņiem tiek rīkotas 3 sacensības pēc galveno pamattēmu apgūšanas. Sacensības bērniem ir pats aizraujošākais un gaidītākais notikums katra mēneša beigās. Vecāki vienmēr ir patīkami pārsteigti par to kā bērna zināšanas un prasmes var pieaugt tikai 3 mēnešu apmācības periodā. Sezona noslēdzās ar fināla sacensībām un apbalvošanu pasniedzot ne tikai kausu, bet arī dāsnas balvas no sponsoriem un atbalstītājiem. 

 

Kartinga skolas maksa par 3 mēnešu nometni ir EUR 650. Nodarbības notiek katru otrdienu no pl. 10:00-17:00. Ar papildus izdevumiem vecākiem nometnes laikā nav jārēķinās. 

 

Nometnes programmā ietilpst:

  • 14 nodarbības;
  • Pusdienas;
  • Skolas T-krekls.

 

Ir iespēja vienoties par atsevišķu samaksu par skolēna transportēšanu uz Sporta kompleksu 333 no Rīgas pilsētas vai Rīgas pilsētas rajona un atpakaļ. 

 

Vai Tu savu bērnu jau esi pieteicis Kartings skolā? 

Nellija Šlēgelmilha

Kartinga skolas vadītāja

Tālr.: 2 949 333 4

www.333.lv

E-pasts: nellija@333.lv