Bübchen – krēms vēja un slikta laika apstākļos

Gada aukstajā laikā mūsu āda ātri kļūst sausa un raupja, dažreiz tā pat sasprēgā. Mazuļa plānā ādiņa daudz jūtīgāk reaģē uz temperatūras izmaiņām un ziemā šī temperatūras atšķirība starp iekštelpām un āra apstākļiem sasniedz 20-25ºC un pat vairāk, turklāt pie mums ir mitrs un  bieži arī vējains laiks. Intensīvai ādas aizsardzībai pastaigu laikā lieliski piemērots ir "Bübchen" – krēms vēja un slikta laika apstākļos.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

"Bübchen" krēms droši pasargā maigo zīdaiņa ādu pastaigu laikā no laika apstākļu negatīvās ietekmes.

Svarīgi! Uzsmērējiet krēmu uz mazuļa sejas un rokām 15-20 minūtes pirms iziešanas no mājām! Regulāri lietojot šo krēmu āda būs droši pasargāta.

"Bübchen" satur aktīvās aizsardzības kompleksu – šī sviestu, pantenolu un glicerīnu, tas satur arī mandeļeļļu un E vitamīnu.

Brīvs no parabēniem!

Ir labi piemērots visai ģimenei un it īpaši tiem, kas ziemā aktīvi atpūšas svaigā gaisā: slidotājiem, slēpotājiem un par zemledus makšķerniekiem.

 

 

Reklāma
Reklāma

"Bübchen" mazgāšanās un dušas krēms. 

"Bübchen" mazgāšanās un dušas krēms mazgāšanās laikā ne tikai maigi attīra, bet arī kopj un baro ādu, jo tā sastāvā ir kā attīrošās vielas, tā arī 1/3 losjona bērniem. Pēc mazgāšanās ar dušas krēmu nav nepieciešams papildus lietot kādu ādas barošanas vai mitrināšanas līdzekli, jo āda jau ir saņemusi vajadzīgo atbalstu, vienkārši maigi nosusiniet ādu. Mazgāšanās un dušas krēms satur "Bübchen" aktīvās aizsardzības kompleksu – šī sviestu, pantenolu un glicerīnu, kā arī mandeļeļļu, tas ir pH neitrāls ādai, izstrādāts ar mērķi mazināt alerģiskās reakcijas – stiprina ādas dabīgo aizsardzību. 

Arī pieaugušo āda kļust maiga visas dienas garumā!

Nesatur ziepes un parabēnus!