"Ko darīt, ja..." – akcija skolēniem un skolotājiem par drošības jautājumiem

Vēl līdz pat 8. oktobrim visi Latvijas skolu 1. – 12. klašu skolēni un skolotāji tiek aicināti piedalīties akcijā “Ko darīt, ja..”, iesūtot savus jautājumus par neskaidrām situācijām dažādās skolas vidēs, uz kuriem viņi vēlētos saņemt atbildes, lai veidotu savu vidi skolā drošāku un veselīgāku.

FOTO: Mammamuntetiem.lv


Akcijas mērķis ir noskaidrot neskaidros jautājumus par dažādām situācijām skolā, lai vēlāk šos jautājumus un atbildes apkopotu un, balstoties uz tiem, izstrādātu ieteikumus, kā rīkoties dažādās situācijās, kā arī izveidotu skaidrāku priekšstatu par satiksmes drošību skolas tuvumā.


Akcijas laikā skolēni tiek lūgti uzdot jautājumus gan par drošības un veselības jautājumiem, gan sadzīvi, gan savstarpējām attiecībām. Arī skolu pedagogi aicināti iesūtīt savus jautājumus gan par skolas vidi, gan par drošību un būtiskākajiem ceļu satiksmes negadījumu riskiem skolas apkārtnē un faktoriem, kuri viņu vērtējumā rada lielāko bīstamību satiksmes drošībai ap skolu.

Akcijas laikā skolēni tiek lūgti uzdot jautājumus gan par drošības un veselības jautājumiem, gan sadzīvi, gan savstarpējām attiecībām.


Jautājumi tiks apkopoti un sistematizēti, lai sadarbībā ar Latvijas labākajiem ekspertiem drošības un veselības jautājumos tiktu sagatavots informatīvais materiāls skolām.

Reklāma
Reklāma


Anketas iespējams aizpildīt gan drukātā formātā, gan elektroniski internetā. Sīkāka informācija, kā arī anketu elektroniskās versijas atrodamas:

visc.gov.lv
outloud.lv
www.grifsag.lv

Akciju "Ko darīt, ja.." rīko Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar
SIA "Out Loud", drošības kompāniju "GRIFS AG" un apdrošināšanas sabiedrību "If P&C Insurance AS Latvijas filiāli" (If Apdrošināšana). Akcijas atbalstītājs – portāls draugiem.lv.