Kristera joki

Iesūtījusi Guna Misāne.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Ilustrators: Jānis Beķeris.

Es saku Kristeram (4,9 gadi), ka atnāks Ilze ar Ramonu. Šis priecīgs. Un tad saka: "Vai viņas būs mūsu ciemiņi?" Es saku, ka draugi, bet Kristers man: "Mammu, jāsataisa ēst un tad viņas pārvērtīsies par ciemiņiem."

Sēžam, skatāmies TV, Kristers ieraušas klēpī un saka: "Es Tev uzlikšu brilles kā Opam." Noliek brilles man uz degungala un saka: "Tagad Tu esi Opene."

Kristers ir tikko pamodies, guļ gultā. Paskatos, karstas rociņas. Pamēram temperatūru, jā, ir. Es sakreņķējos, pēkšņi Kristers pieceļas. Es viņam: "Kāpēc Tu piecēlies? Ja ir temperatūra, tad vajag čučēt." Kristers: "Ja es stāvēšu, tad temperatūra ātrāk nokritīs..."

Ejam mājās no bērnudārza. Iedodu Kristeram (4,11 gadi) zivju eļļas kapsuliņu. Kristers pārkož un saka: "O, zāļu ūdens iekšā." Es saku: "Tā ir zivju eļļa." Bet Kristers pārliecinoši: "Nē, tas ir zāļu ūdens."

 


Septembra mēneša (01.09.2012 līdz 30.09.2012) uzvarētāju gaida balva no "Latvijas Leļļu teātra" – iespēja kopā ar ģimeni (4 gab.) apmeklēt kādu no izrādēm pēc izvēles.

Reklāma
Reklāma

 

Jauku balvu sarūpējis arī apgāds"Zvaigzne ABC", uzvarētājam dāvinot dažādas grāmatas vairāk kā 20 LVL vērtībā.