Aļķīmijas eksperimentu demonstrējumi – pasākums bērniem!

Alberta Einšteina vārdiem "dzīve ir kā brauciens ar divriteni - lai noturētu līdzsvaru, ir jāturpina kustība". Kurp doties un ko darīt? Jautājums tiks atklāts Svētkos Annas ielā 13. septembrī, pl. 15.00 - 19.00.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Pasākumā bērni varēs pieteikties lieliskiem pulciņiem!


Svētku organizatori - Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" - piedāvā vērtīgu ģimenisko pēcpusdienu vecākiem, bērniem un jauniešiem 40 radošajās darbnīcās un to prezentācijās.

Vienā no īsākajām Rīgas ieliņām muzikāli uzstāsies Rihards Lībietis un Miera ielas kvartāla mūziķi. Būs skatāmi alķīmijas eksperimentu demonstrējumi, Rīgas Motormuzeja eksponāti, Velo - mini moto fotoizstāde.

 

Vietu izaicinājumiem piedāvās CSDD ar velo aktivitātēm, "Ludo" - prāta spēlēm un "Playtables.lv" ar galda spēlēm. Jāuzsver unikāla iespēja gan lieliem, gan maziem doties uz Bērnu zinātnes centru "Tehnoannas pagrabi" interaktīvā ceļojumā sajūtu pasaulē.

 

 

Reklāma
Reklāma


Visiem interesentiem būs atvērtas Tehniskās jaunrades nama "Annas 2" darbnīcas un studijas, kas piedāvā bērniem un jauniešiem vecumā no 6 - 25 gadiem apgūt amatus, tehnisko modelēšanu, mākslas un multimedijus (trases, kordas, raķešu, kuģu, radiovadāmie un lidmodeļi, elektronika, foto, filmu un animācijas studija, datorgrafika, stikla studija, zīmēšana, papīra un tekstildizains, koka rotaļlietas, keramika, galdniecība, Cita adīšana, šūšana, astronomija, persiešu un spāņu valoda, aerobika, ritma meistaru darbnīca u.c.). Vecāki šeit varēs iepazīties ar skolotājiem, pieteikt bērnus nodarbībām un konkursam „Superpuika 2013”.

Ieeja visiem apmeklētājiem ir bez maksas.


Pasākuma koordinators: Mārcis Benužs.
Kontakti ar medijiem: Dāvis Braučs, 20235235