Kā pareizi un droši izkāpt no trolejbusa ar bērnu ratiņiem

Portālam mammam.lv/tetiem.lv atrakstījusi kāda trolejbusa vadītāja, lai aicinātu māmiņas pievērst uzmanību drošībai sabiedriskajā transportā.

FOTO: Shutterstock.com

Bija gadījums, kad ratu kulbiņa izslīdēja uz priekšu, bet laimīgā kārtā pieturā stāvošs vīrietis paspēja noķert, un nelaime nenotika! Ilustrators: Jānis Beķeris.

"Mīļās mammas, esmu trolejbusa vadītāja un vēlējos Jums pastāstīt lietas, kas būtu jāievēro, ja pārvietojaties ar sabiedrisko transportu.

Lieta tāda, kopš ir autobusi un trolejbusi ar zemo grīdu, māmiņas pārdroši un nepareizi izkāpj no transporta. Tieši izkāpj, jo iekāpj jau visi vienādi. Bet izkāpjot nu notiek trakas lietas!

Ļoti daudzas māmiņas bērnu ratiņus IZKĀPJOT STUMJ SEV PA PRIEKŠU, KAS IR ĻOTI BĪSTAMI!!!! Katru dienu redzu pati un, runājot ar saviem kolēģiem, zinu, ka ir gadījumi, kad ratiņu ritenītis aizķeras, un bērns inerces iespaidā krīt ārā uz priekšu!

Bija gadījums, kad ratu kulbiņa izslīdēja uz priekšu, bet laimīgā kārtā pieturā stāvošs vīrietis paspēja noķert, un nelaime nenotika!
Kā ir pareizi? IZKĀPJOT RATIŅUS VILKT ATPAKAĻGAITĀ AIZ SEVIS, tad Jūs varat kontrolēt ratiņus un bērnu.
LŪDZU, LŪDZU TO IEVĒROJIET!"

Reklāma
Reklāma