Rīgas centrā – bērnu izklaides un attīstības centrs "Odziņa"

Kad māmiņai laiks atgriezties darbā, bet mazulim rinda bernudārzā vēl nav pienākusi, lielas rūpes sagādā jautājums, kur pa dienu atstāt bērnu. Ērti un droši bērnu ir atstāt kādā no bērnu attīstības un izklaides centriem, kur darbojas mīļas un profesionālas auklītes. Viens no šādiem centriem ir atrodas Rīgā, Ģertrūdes ielā 117.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Bērnu attīstības un izklaides centrā "Odziņa" uzņem bērnus jau no 1,2 gadu vecuma. Foto: Māra Pētersone.

Bērnu attīstības un izklaides centrs "Odziņa" savu darbību ir uzsācis 2012. gada janvārī.
"Odziņas" pamatdarbība ir bērnu pieskatīšana – auklēšana, radot bērniņiem mīlestības pilnu vidi, kurā bērniņš aug un attīstās, pavadot ikdienu rotaļājoties ar attīstošajām spēlēm, piedaloties nodarbībās, mīļu un jauku auklīšu uzraudzībā, kā arī "Odziņa" organizē dažādus pasākumus – ballītes bērniem.


Jaukās saulainās dienas pavadām ārā, spēlējoties un rotaļājoties "Odziņas" slēgtajā pagalmā.
Katram klientam sniedzam individuālu pieeju, lai katrs būtu īpašs.


Būs mīļi gaidīti bērniņi "Odziņā" katru darba dienu no 7:45-18:00, pavadot dažas stundas dienā vai apmeklēt mūs pilnu darba nedēļu – mēnesi, strādājam arī sestdienās pēc iepriekšēja pieraksta no 10:00 – 16:00.

Uzņemam bērniņus no 1,2 g. līdz 4 gadu vecumam.


Ikdienā bērniem piedāvājam sabalansētas – ekoloģiskas, tieši bērniem domātas ēdienreizes.
"Odziņa" atrodas Rīgas centrā Ģertrūdes ielā 117 (starp Valmieras un Kurbada ielām), pie pašas ieejas ērta piebraukšana un bezmaksas stāvvietas.

 

SKATIES MĀJĪGĀS TELPAS BILDĒS!

Reklāma
Reklāma

Papildus "Odziņa" piedāvā masāžas bērniem un pieaugušajiem. Bērnu masāža – individuāla nodarbība bērniem vecumā no 1 līdz 6 gadu vecumam. Masāža bērniņiem ir kombinēta ar vingrošanu, kas veicina bērniņa fizisko un emocionālo attīstību, ļauj mazulim justies drošāk un nomierina viņu, dod ideālu iespēju sekmēt bērna kustību attīstību dabīgā veidā.


Gaidīsim Jūsu bērniņus "Odziņas" mājīgajās un gaišajās telpās!

Kontaktinformācija: tel. +371 20284607
e-pasts: odzina_berniem@inbox.lv