"Kaspersky Internet Security 2012 Vecāku kontroles" funkcijas testētāji ir noskaidroti

Jau iepriekš rakstījām, ka "Kaspersky Lab" ir izstrādājis īpašu antivīrusa programmu ar "Vecāku kontroles" funkciju, kas paredzēta, lai aizsargātu bērnus un pusaudžus no riskiem, kas ir saistīti ar uzturēšanos internetā. Tā ļauj kontrolēt bērna datora un interneta lietošanas ilgumu, noteiktu programmatūru palaišanu, ierobežot datņu lejupielādi no interneta, kā arī uzraudzīt saziņu sociālajos tīklos. Turklāt "Vecāku kontrole" ļauj iepazīties ar statistikas pārskatiem par bērna veiktajām darbībām ar datoru.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

"Vecāku kontroles" funkciju, kas paredzēta, lai aizsargātu bērnus un pusaudžus no riskiem, kas ir saistīti ar uzturēšanos internetā. Tā ļauj kontrolēt bērna datora un interneta lietošanas ilgumu, noteiktu programmatūru palaišanu, ierobežot datņu lejupielādi no interneta, kā arī uzraudzīt saziņu sociālajos tīklos.

Pagājušā nedēļā aicinājām vecākus, kuriem nav vienalga, ko viņu bērni dara internetā, pieteikties "Kaspersky Internet Security 2012 Vecāku kontroles" testam.

Testētāji ir noskaidroti:

Romāns Jēkabsons

Dace Karlsone

Inga Akmentiņa-Smildziņa

Rudīte Bebre

Sindija Meluškāne

 

Ar testētājiem sazināsimies personīgi.

 

Atgadinām par testa norises kārtību!
Testēšana notiks līdz 2011. gada 5. decembrim, kad gaidīsim vērtējumi par izstrādājuma "Kaspersky Internet Security 2012" "Vecāku kontroles funkciju.

Kam vajadzēs pievērst uzmanību?
1) cik viegli/grūti ir lietot šo programmu,

2) cik veiksmīgi programma bloķē nevēlāmus resursus,

Reklāma
Reklāma

3) kā vērtējat atskaites par bērna darbībām internetā? Vai šīs atskaites palīdz bērna audzināšanā, uzsākt sarunas par aktuālām tēmām?


Kā darbojas "Kaspersky Internet Security 2012" Vecāku kontroles" funkcija?
Bieži vien bērni nezināšanas vai ziņkārības dēļ riskē nonākt mājaslapās, kas satur viņiem nepiemērotu informāciju par vardarbību, pornogrāfiju, necenzētus vārdus u. c. Jums ir iespēja ierobežot mājaslapu veidus, kurus varēs apmeklēt jūsu bērni. Turklāt risinājumā "Kaspersky Internet Security 2012 Vecāku kontroles" funkcija ir pielāgota Latvijas interneta telpai, atpazīstot lokālus resursus, kas var kaitēt bērnam.

 
Datora lietošanas ilguma ierobežošana
Ar Vecāku kontroles funkciju jūs varat ierobežot bērna kopējo datora lietošanas laiku. Ir iespējams izveidot viņam datora lietošanas grafiku (nedēļas dienas un ilgumu dienā) vai noteikt kopējo datora lietošanas ilgumu dienā.

 
Saziņas sociālajos tīklos uzraudzība
Bērna saziņas sociālajos tīklos uzraudzība ietver to kontaktpersonu noteikšanu, ar kurām saziņa ir atļauta, sarakstes ar nevēlamām kontaktpersonām bloķēšanu, kā arī iespēju apskatīt sarakstes vēsturi. Jūs varat izveidot atļauto un aizliegto kontaktpersonu sarakstu, norādīt atslēgvārdus, kurus saturošas ziņas tiks pārbaudītas (ar iespēju bloķēt ziņas, kas satur šos vārdus), kā arī atzīmēt personisko informāciju, kuras pārsūtīšana būs aizliegta.

 

 

 

Turklāt risinājums "Kaspersky Internet Security 2012" nodrošina optimālu aizsardzības līmeni visu ģimenes locekļu datora lietošanas laikā.

Novatoriskā hibrīdveida aizsardzība nekavējoties likvidē kaitīgās programmatūras, surogātpastu un citus interneta apdraudējumus, mākoņu un antivīrusu tehnoloģiju apvienojumam taupot datora resursus.

 

 

Ieskaties: www.vecakukontrole.lv