Bēbīšu skola Siguldā

Yamaha skoliņa Siguldā aicina Tevi un Tavu mazuli uz bezmaksas iepazīšanās nodarbību programmā ROBIS. Tā ir īpaši izstrādāta programma mazuļiem vecumā no 4 līdz 18 mēnešiem. Šī programma palīdz attīstīt bērniņa muzikalitāti, uzmanību, uztveri, domāšanu un koordināciju caur rotaļām un spēlēm.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto

ROBIS - tā sauc bērniem no 4 mēnešu vecuma domātās programmas galveno tēlu – baltu, pūkainu ronīti. Ar vienkāršu stāstu palīdzību programmā „Robis” tiek muzikāli izzināta pasaule un apgūtas bērnu attīstības pakāpes. Iesaistot atšķirīgus mācību elementus, bērniem tiek piedāvātas daudzveidīgas alternatīvas, kā gūt pirmo mūzikas pieredzi. Koncepcijas būtība ir „brīvās atklāšanas” princips, kas bērniem paver iespēju piedāvāto atklāt pašiem savā praksē.

 

Programma ROBIS ir paredzēta mazuļiem no 4 mēnešu vecuma līdz 18 mēnešu vecumam. Jaundzimušajam ir fascinējoša aura. Viņi zināmā mērā ir stipri un zinoši. Ar visiem jutekļiem viņi iepazīst savu apkārtni, nenogurdināmi pēta un mācās. Jau zīdaiņu un mazu bērnu rīcībā ir ļoti produktīvi mācību mehānismi un programmas pasaules izzināšanai.

 

Bērna smadzenes nodarbībā tiek ļoti aktivizētas un saņem daudz impulsu. Līdz ar to nodarbībās tiek attīstīta ne tikai muzikalitāte, bet arī uzmanība, uztvere, domāšana un koordinācija. 


Mācību ilgums ir 1 gads. Māmiņas ar mazuļiem strādā pēc īpaši izstrādātas grāmatas un CD. Yamaha skolas programma Eiropā ir izstrādāta un izpētīta jau 50 gadus. Pie tās ir strādājuši gan pedagogi, gan psihologi, gan ārsti. Latvijā šī programma ir pavisam nesen.

Mūzika ir tikai instruments, lai palīdzētu bērnam ātrāk apgūt runas mākslu, lai skatītos, kas ir viņa vajadzības un redzētu, pie kā strādāt, ko attīstīt un uzlabot. No malas skatoties nodarbības izskatās pēc spēlēšanās, tomēr mazulim tas ir LIELS darbs. Mūzika attīsta smadzeņu darbību. Bērna smadzenes nodarbībās tiek ļoti nodarbinātas un saņem daudz impulsu. Līdz ar to nodarbībās tiek attīstīta ne tikai muzikalitāte, bet arī uzmanība, uztvere, domāšana un koordinācija. 

 

Reklāma
Reklāma

Tā ir lieliska iespēja mazuļiem satikties un komunicēt ar citiem bērniem, un pēc nodarbībām māmiņām kopā padzert tēju. 

 

Nodarbības notiek: Siguldā Pulkveža Brieža 49-5:

Iepazīšanās nodarbība ir BEZ MAKSAS. 

Pieteikšanās: Iveta Brikmane tel. 28349971

Vairāk informācijas: www.yamahaskola.lv