Valdība grib samazināt pabalstu strādājošiem vecākiem

Dzēsts lietotājs

Interesanti, ka gandrīz 2 stundu laikā pēc šī raksta publicēšanas nav neviena komentāra, bet, piemēram, Pirāta vecākus noriet gan daudzām šķita svarīgāk - tāda nu mums tā domāšana..

Dzēsts lietotājs

njā...taisnība Kristīnei. Izlasot šo rakstu,pilnīgi slikti palika...trūkst vārdu,lai izteiktu savas domas par mūsu "superīgo" valdību. Visam citam pietiek naudas, bet bērniem nekad nepietiek-ne naudas,ne bērnudārzu-NEKĀ!!!

Dzēsts lietotājs

Bet rakstā aplūkotā valdības ideja visumā tāda "labklājības" cienīga - apstākļos, kad daudzi vecāki zaudē darbus un apstākļi reti kad ļauj izveidot uzkrājumus no kā pārtikt bērna kopšanas laikā, valdība ir atradusi iespēju līdzekļu ekonomijai!!!Varbūt jāsāk savlaicīgi domāt par iespējamām masu nemieru formām? Ne nu gluži nomētāt Saeimu ar pamperiem (ha, ha!), bet kaut kā pusdienas pastaigā māmiņām, kas tāpat šo laiku pavada pastaigā ar mazajiem, saorganizēties kādā nevardarbīga protesta akcijā?

Dzēsts lietotājs

Es jau pie iepriekšējā raksta par šo tēmu izteicu savu viedokli. Tas pa šo laiku nav mainījies. + ja būs iespējams, bez sirdsapziņas pārmetumiem strādāšu "pa melno" vai formēšu visu uz vīra vārda..variantu ir daudz ;o)))....Š

Dzēsts lietotājs

iešu zagt :)

Dzēsts lietotājs

Tik tiešām esmu par ar visām četrām par to ka jāiet protestēt.
Tad ir jautājums kāpēc deputāti savas algas nesamazina par visiem 50%.Iesim apzagt bērnu preču veikalus unj ko tad deputāti darīs.

Dzēsts lietotājs

25-50% varētu samazināts bērnu kopšanas pabalstu tām māmiņām un tētiem, kuri saņem pabalstu un strādā algotu darbu. un pilniigi pareizi, shaadu leemumu vajadzeeja pienjemt jau tad, kad pienjeema par maminjalgu, kuru var formeet arii teevi.

Dzēsts lietotājs

un Kristīne- domaaju, taam gjimenem, kuraam tik ljoti truuxt lidzeeklju, pamperiem nebuutu jaabuut galvenajai nepiecieshamiibas precei, bet nezkapeec muusdienaas, ja nevari nopirkt papmperi- nevari izaudzinaat ziidaini :D piedod- mana maate 3 bernus ar mazu gadu starpiibu uzaudzinaaja BEZ PAMPERIEM!! bet te jau paraadaas muusdienu domaashana.. dodiet mums naudu PAMPERIEM, ha ha ha... un veel- maisiijumiem, jo maateem ir moraalas probleemas barot bernu ar kruuti :D
1 2 3 4 5 6 7 8

Saistītie raksti

Kategorijas