Attiecību skaidrošana pie altāra. Pieredze

Dzēsts lietotājs

Es pilnīgu iztēlojos mācītāja šausmas acīs par nule apvienotās ģimeni:D Smējos kā kutināta:)

Dzēsts lietotājs

Tā smējos! :D

Dzēsts lietotājs

es ar sasmējos! Galvenais ka abi iekšēji par to domājāt, kurš tad būs noteicējs un gaidījāt momentu! :D

Dzēsts lietotājs

hahaha :D sasmeejos :D lai cik mulkjiigi, bet es ar sawam jaunajam viirinjam- pie bazniicas durviim uz kaajas viegliiteem uzkaapu :D vinsh gan iisti neko nesaprata- peecaak pati atzinos, kaapeec. bet par to varu- visas swariigaas lietas taapat kopaa apspriezjam un leemumus 50:50 pienjemam :)

Dzēsts lietotājs

Mums ar kaut kas līdzīgs bija :D Tik es par to neko iepriekš nezināju! Vedēltēvs vīram bija pateicis, lai uzkāpjot pēc iespējas ātrāk uz kājas, bet man vedējmāte, kad radīšoties tāda iespēja, lai sēžot pārliekot pāri vīram savu kleitu! Tad rezultātā, kad devāmies prom no baznīcas mašīnā vīrs tā nejauši uzkāpa, bet es smuki pārliku savu kleitu! Tad mums ar sanāk 50:50...bet tā arī pašlaik ir :)

Dzēsts lietotājs

:D forši :

Dzēsts lietotājs

jā, šitais darbojas... es gan šito joku uztvēru ar humoru, un tad kad mūs pasludināja par vīru un sievu un vajadzēja vienam otru sveikt ar skūpstu, es pagrizos pret vīru, graciozi piepacēlu savu kleitu (laikam jau lai citi redzētu, un arī lai neuzkāptu pati uz tās..)... un ar abām kājām (pirkstgalos) uzkāpu vīram uz kājām..  vīrs tajā brīdī neko nesaprata (pārējie gan), bet laulību ceremonijas vadītāja piebilda: ak, tu mazā viltniece!!!

Dzēsts lietotājs

Mums bija tā.... notiek apmainīšanās ar gredzeniem un tai brīdi dzirdu, ka apkārt tāda viltīga čukstešana izrādās vīratēvs čuks kāju ... kāju Un vīriņš velkot man gredzenu zem kleitas mēģina sameklēt manu kāju bet es izvairos bet viņš žuļiks agrāk man gredzenu pirkstā nevelk kamēr nav uz kājas uzminis
1 2

Kategorijas