Cik gudrs ir daudzbērnu ģimenes bērns? Mīti un fakti

Dzēsts lietotājs

Jā, tiešām ir ļoti svarīgi veltīt laiku un uzmanību katram bērnam individuāli. Arī laika intervāla palielināšana starp bērnu dzimšanu ir vērā ņemams ieteikums. Ir traki sāpīgi, kad redzi savu izaugušo bērnu nelaimīgu, jo neesi mācējis radīt, īpaši sajust šo īpašo attieksmi pret katru no bērniem, it kā pats domāji, ka darīji, bet, ja nesajuta, nejutās, tātad... Kā, lai atgriež laiku atpakaļ...

Dzēsts lietotājs

Nav absolūts tas, kas rakstīts rakstā. Ja ģimenē ir normāla, labvēlīga gaisotne, tad jaunākie bērni saņem enerģiju/uzmanību ne tikai no vecākiem, bet arī no lielākajiem brāļiem/māsām, rezultātā, jaunākie pat var plašāk un vispusīgāk attīstīt savas spējas.

Protams, vecāks nekad nevar skaidri zināt, kāds būs viņa pūļu rezultāts, un var tikai cerēt, ka pūles attaisnosies.

Dzēsts lietotājs

Pilnīgi nepiekrītu rakstītajam! Mēs,bērni no daudzbērnu ģimenēm saņēmam no vecākiem nedalītu mīlestību un uzmanību,katram tiek tik cik vajadzīgs.Mēs augam bariņā,esam atvērtāki un sabiedriskāki ,mēs neesam vientuļi un noslēgti.Nekad neesmu gribējusi būt vienīgais bērns ģimenē.

Dzēsts lietotājs

Te būtu svarīgi zināt, kāds ir jautātāja mērķis: aizstāvēties, uzbrukt, kāds cits... Un kāda gudrības skala tiek piedāvāta?

Kā cilvēks, kā māte es vēlos, lai jaunajā www.mammam, tetiem jau no pirmās dienas mājo uzticēšanās pilna gaisotne, mums pašiem tā jālolo, jāsaudzē.

Mana vecmāmiņa no daudzbērnu ģimenes teica: Dari, meitiņ, otram, ko gribi sev.

Kā izklausītos jautājums:

"Cik gudrs ir ... " un tālāk daudzpunktītes vietā- jautājuma uzdevējs- sociālais statuss vai vārds.

Gandrīz katrs latvietis tuvākā vai tālākā pagātnē nāk no daudzbērnu ģimenes.

Cilvēks nav kožļene.

Iejūtība, cieņa uz cilvēka dzīvību lai ir mūsu kopsaucējs.(pray)

Dzēsts lietotājs

Nav rūpīgi veikts pētijums :p

Nezinu gan uz kādiem faktiem tas balstīts, bet pavisam aplam informācija (sick)

Esmu nākusi no daudzbērnu ģimenes - vecākais bērns. Māsa (nākošā pēc manis) dienē Izraēlas gaisa spēkos, brālis kājiniekos, jaunākie 2 bērni beidza vidusskolu ar izcili (!)

P.s. esmu latviete, pārējie bērni ir nākuši pasaulē Latvijā, tikai pirms 15 gadiem emigrēja uz ārēm.

Dzēsts lietotājs

Es biju un esmu ļooti dusmīgs, ja mūsu gimeni (četri dēli) sauc par "daudzbērnu", jo tas, ko šie saucēji nepasaka, ir ķēdes turpinājums: nelabvēlīgi- netīrīgi- nabadzīgi u.t.t. Tādēļ jau latviešu ir tik maz, ka četri mums liekas daudz!

Aplams ir apgalvojums, ka pirmais bērns tiek mīlēts vairāk kā otrais un trešais, ka visvairāk lutinām ceturto. Pilnīgas muļķības! Visi četri ir gribēti, mīlēti un apčubināti.

Varbūt Nīderlandē ar intelektu ir savādāk, bet pie mums, šķiet, noteicošais ir- kas un kādi ir vecāki, nevis - ja daudz, tad švaki ar prātiņu.

Dzēsts lietotājs

es pati ar esmu no daudzbērnu ģimenes un pilnīgi nepiekrītu šim pētījumam.

Dzēsts lietotājs

esmu no septinnu beernu ggimenes un visi 7 berni esam laimiigi un gudri:) :)) (flag:lv)

1 2 3

Kategorijas