Bērns grib staigāt PLIKIŅŠ! Kā reaģēt vecākiem, skaidro speciālists

Dzēsts lietotājs


Mana meitiņa arī līdz pat 4 gadu vecumam pie pirmās iespējas vilka drēbes nost, bērnudārzā gan to nedarīja, nu jau ir liela un drēbes nost nevelk, bet apavus gan.

Dzēsts lietotājs


Manējie arī apavaus centās novilkt. Atceros, ka reiz pa ceļam bija pazudis tiešām kvalitatīvs un labs zābaciņš. Pat vairs necerēju, ka to varētu atgūt, bet pēc kādām pāris dienām, kad atkal bijām tajā pašā apkārtnē, nejauši ieraudzīju mūsu zābaciņu veikalā pie kases. Tad gan bija prieki!  Pat neatceros, ka būtu apkārt galīgi pliki skraidījuši, bet droši vien, ka bija. Man nešķiet pareizi, ja jūrmalā pilnīgi kaili skraida lielākii bērni. Tādi pavisam mazi varbūt, bet es tomēr centos savējiem kaut vai bikšeles uzvilkt un, protams, cepurīti galvā. To arī rāva nost, tad bija gribot negribot cepure jāliek galvā arī pašiem.

Dzēsts lietotājs


Manai meitai ir 2,7 gadiņi un arī ģerbjās pati nost. Aiziet uz savu istabu un pēc brūtiņa nāk pa kāpnēm lejā plikiņa, bet pašai tādi smiekli. Izskraidās un iet iet ģērbties. Tagad viņa pat man palīdz no rītiem apģērbties.

Dzēsts lietotājs


Ja man ari brninus ap pusotra un divu gadu vecumu bija japieruna gerbties, kad stradaju par aukliti!

Dzēsts lietotājs


bērns līdz 3g,...ir mazā pesonība, ....kura ir jārespektē

Dzēsts lietotājs

Kad es savu delinu pargerbu un vins ir ticis no drebitem vala.Tad vinam sakas lielie priecini,vins jutas tik brivs ka putnins debesis.Jo maziem berniniem,laikam ta ir tada brivibas sajuta.

Dzēsts lietotājs

Jūrmalā apzināti ļauju2 gv meitiņai plikai skraidīt, bikeles nevelku, jo nav labi slapjā apakšveļā dzīvoties, jo viņa jau visu aiku iekšā/ārā pa ūdeni. Pagaidām vel īsti nezinu, kurš ir ta vecums, kad plikam dzīvoties ir nepieklājīgi.. varbūt kad skolā sāk iet?

Saistītie raksti

Kategorijas